כל הנוחות שבעולם חיתולים למבוגרים

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו
072-2521212 , 072-2327222

שירות לקוחות בשפות: עברית, ערבית, רוסית ואנגלית

להלן המועדונים שאנו נותנים הנחות - ההנחות ינתנו לאחר החיוב בכרטיס האשראי
מועדון ההסתדרות 4.5%          מועדון הוט 4.5%                              מועדון המורים הסוהרים השוטרים הנדסאים 4.5%            cashback בנק הפועלים 4%

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. כללי
  6. /
  7. מאחזים לנכים

מאחזים לנכים ואביזרים לנכים

לצערנו לאנשים נכים או מבוגרים שכבר מתקשים להתיישב או להיעמד באופן עצמאי, ישנה בעיה גדולה שמקורה בכך שהם חייבים עזרה תמידית בכדי להיעמד או להתיישב בעצמם, להתקלח או כל פעולה אחרת. ישנם מגוון פתרונות שמטרתם להקל על חייהם של נכים וקשישים ולאפשר להם גישה יותר נוחה ועצמאית בביתם ובכלל.

מאחזים לנכים

מאחזים לנכים הוא דבר שמאפשר להם תנועה יחסית חופשית. הם חייבים להיות מותקנים בכל בית של קשיש ונכה שכן הם מאפשרים לאדם הזקוק להם תחושה של עצמאיות וביטחון מה שמקל עליו את ההתמודדות עם חיי היום יום הלא פשוטים. מאחזים לנכים מאפשרים תמיכה גם במקומות הקרובים לקירות וגם במקומות הרחוקים יותר מהקיר, מאחזי נחים ניתנים לקיפול לאחר השימוש בהם מה שמקל תוספת המרחב שהמאחז לוקח.

סוגי מאחזים נכים

ישנם מספר סוגי מאחזים וניתן לבחור סוג מאחז בהתאם לצורך האדם הנכה או הקשיש  ישנם מאחזים שהם 70 ס"מ מנרוסה ו80 ס"מ מפלדה עם זרוע מתרוממת או בלי זרוע מתרוממת ישנם מאחזים מתקפלים או שאינם מתקפלים. הכול בהתאם לצורך האדם המשתמש בהם, חשוב שהמאחזים יהיו יציבים וחזקים מספיק בכדי לשאת את משקלו של האדם ולספק לו את תחושת היציבות ההכרחית בפעולות היום יומיות כגון שימוש בחדר השירותים או בחדר האמבטיה.

מאחזים לנכים

חברת "כל הנוחות בעולם"

חברת כל הנוחות שבעולם, מתמחה בפתרונות לאדם המבוגר והנכה, לשם יצירת חיים עצמאיים יותר וקלים יותר. חברתנו הינה חברה מובילה בארץ לאספקת חיתולים למבוגרים ומוצרים המתאימים לנכים ולמבוגרים. אנו מספקים אביזרי בטיחות שונים ואביזרי נוחות שמטרתם להקל על חיי האדם המשתמש בהם. אנו מודעים לצרכים הפיזיים והנפשיים של האדם הנכה או הקשיש ומשתדלים לענות במוצרינו על הצרכים הללו באופן המקסימאלי שניתן.

היכנסו לאתר האינטרנט שלנו עוד היום, אנו זמינים להתייעצות בתחומי הנכות השונים. אתר האינטרנט משמש גם הזמנת מוצרים המתאימים לאנשים מבוגרים או נכים. חברתנו מציגה את מיטב המוצרים הללו ומבטיחה את איכות המוצרים. אין ספק שכאשר אנו דואגים למוצרים שמטרתם סיוע ושדרוג חיו של אדם מבוגר או נכה חייבים לפנות  לטובים ביותר בתחום. חברת כל הנוחות שבעולם, היא ללא ספק הכתובת.

או חייגו עכשיו: 072-2327222

חברתנו מיצגת את החברות הבאות :
חיתולים למבוגרים abena

חיתולים למבוגרים נועם

חיתולים למבוגרים euron
חיתולים למבוגרים שקמה

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים