כל הנוחות שבעולם חיתולים למבוגרים

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו
072-2521212 , 072-2327222

שירות לקוחות בשפות: עברית, ערבית, רוסית ואנגלית

להלן המועדונים שאנו נותנים הנחות - ההנחות ינתנו לאחר החיוב בכרטיס האשראי
מועדון ההסתדרות 4.5%          מועדון הוט 4.5%                              מועדון המורים הסוהרים השוטרים הנדסאים 4.5%            cashback בנק הפועלים 4%

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. כסאות גלגלים
  6. /
  7. כסאות גלגלים למבוגרים

כסאות גלגלים למבוגרים

קשישים זקוקים לעיתים לכיסאות גלגלים מיוחדים לצרכים שונים. אם אתה מחפש כסאות גלגלים המיועדים להורה קשיש או לסבא או סבתא, אתה זקוק לכיסא גלגלים קל לשימוש בבית וביציאה ממנו. כיסאות גלגלים למבוגרים משמשים ליציאות מחוץ לבית או לנסיעה בטוחה וקלה יותר בכביש.


מדריך קניית כיסאות גלגלים למבוגרים

כיסאות גלגלים למבוגרים זמינים בסגנונות וצורות רבים ושונים.


משתמשים בכיסאות גלגלים המסייעים למשתמשים קשישים?

כסאות גלגלים ידניים קלים הם הסוג הנפוץ ביותר של הכיסאות הזמינים כיום. הם עשויים לנוע במשקלם מ-12 קילוגרם ל-45 קילוגרם. כיסאות גלגלים קלים אולטרה הם הסוג הקל של כיסאות גלגלים למבוגרים אותם אתה יכול לרכוש. עומס כבד או כיסאות גלגלים בריאטרים הם סוגי כיסאות העשויים לשקול עד 45 קילוגרם. רוב כיסאות הגלגלים האלו מתקפלים, מה שיכול להיות מועיל לנסיעות.

כסא גלגלים אמריקאי drive


התאמה לצרכים אישיים

התאמה אישית של כיסאות גלגלים למבוגרים מיועדים לעיתים למשתמשים הסובלים ממצבים בריאותיים מסוימים או המוגבלים בניידות. לדוגמא, אדם אשר עבר התקף לב אינו מסוגל להניע את עצמו, והכיסאות נחוצים במקרים אלו למטפלים ולמשתמשים עצמם לתפקוד אופטימאלי בחיי היומיום.


שיקולי מחיר

אם אתה זקוק לכיסא גלגלים מותאם אישית, עליך להיות מוכן לשלם תוספת מחיר, שכן הם מותאמים לצרכים האישיים ולסוג הגוף, והמחיר תואם את הצורך בסוגים אלו של כיסאות גלגלים למבוגרים.


מהם הגלגלים המתאימים ביותר עבורי?

ההבנה כיצד לבחור כיסאות גלגלים למבוגרים צריכה להסתמך בעיקר על אופן השימוש בציוד, ועל המגבלות המיוחדות של המשתמש. חלק מהמשתמשים חייבים להשתמש בכיסאות המונעים על ידי סוללות, בשל מוגבלות ניידות.או חייגו עכשיו: 072-2327222

חברתנו מיצגת את החברות הבאות :
חיתולים למבוגרים abena

חיתולים למבוגרים נועם

חיתולים למבוגרים euron
חיתולים למבוגרים שקמה

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים