לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

מוצרי בטיחות למבוגרים

כי גם למבוגרים מגיע חיים איכותיים!

אנשים מבוגרים נזקקים לעיתים קרובות לאביזרים משלימים שיסייעו להם באיזון מערכות הגוף השונות. חברת כל הנוחות שבעולם באה לקראת בני הגיל השלישי ומייצרת מוצרי בטיחות למבוגרים, לרווחתם המלאה.

מה הם מוצרי בטיחות למבוגרים? מי צריך אותם ומדוע? בכתבה שלפנינו.

 

מוצרי בטיחות למבוגרים

לא קל להגיע למצב בו הגוף כבר לא מתפקד כמו שצריך, והוא נזקק לעזרה. מדובר במעבר קשה עבור האדם עצמו ועבור הסביבה הקרובה שצריך פתאום להתחיל לטפל. דבר אחד ברור - במצב כזה דרושים לציוד טוב. ציוד שיעניק תמיכה וסיוע למבוגר שכבר לא מתפקד ויעזור לו להתגבר על כל המכשולים.

מדובר במוצרי ספיגה אשר מסייעים להתגבר על בעיה של חוסר שליטה בסוגרים, והן על אביזרים כמו כסאות גלגלים או הליכונים שמסייעים לקשיש ללכת ולהיות נייד ועצמאי. כל הדברים הללו מחזירים אותו לתפקוד תקין ועוזרים לבני המשפחה או המטפלים לעזור לקשיש.

 

מוצרי בטיחות למבוגרים

מובן מאליו שאם צריך להשתמש בכל אותם מוצרי בטיחות למבוגרים חשוב מאד לעשות את זה במקסימום נוחות ואיכות. כי מבוגרים לא יכולים תמיד לספר לנו מה לא טוב להם, אבל אנחנו חייבים לדאוג לרווחתם במקסימום היכולת שאנו יכולים. לשם כך יש לדאוג עבורם למוצרים איכותיים בלבד, אם זה כסאות גלגלים או הליכונים שישמרו עליהם בשעת הליכה. שיהיו חזקים ואיכותיים וחלילה לא יגרמו לנפילה. או למשל, כסאות רחצה כדי להגן על הקשיש בשעת רחצה, כל זה מוסיף לו בטחון בעצמו וביכולתו ומעניק לו איכות חיים ברמה גבוהה.

 

חברת כל הנוחות שבעולם

כדי להביא למבוגרים שלנו את מקסימום הנוחיות ואפשרויות התפקוד, מייצרת חברת כל הנוחות שבעולם מוצרי ספיגה מעולים,  עבור הקשישים שזקוקים לעזרה, סיוע ותמיכה בדברים יום יומיים. כאן ניתן למצוא את כל מה שצריך כדי להגן על בני הגיל השלישי ולהביא להם רווחה בדרך של כבוד.

אצלנו מייצרים:

  • חיתולים למבוגרים בגדלים שונים
  • אביזרי בטיחות
  • ציוד נלווה כמו: מגבונים, סופגנים, תחתוני ספיגה, פדים ועוד.
  • כסאות רחצה
  • הליכונים
  • כסאות גלגלים

 

logo בניית אתרים