לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

 

בחירת רולוטור \ הליכון למבוגרים
פתרונות תנועה לאדם המבוגר

כאשר אדם מגיע לגילאים המסוגרים יותר בחייו, לאחר חיים מעצימים ומהותיים שהוא עבר, לא פעם הוא נתקל בקושי פיזי כלשהו ללכת ולנוע במרחב החופשי. קושי זה יכול להיגרם ממספר גורמים כמו דלקות במפרקים, נכות שנגרמה מבעיה רפואית כלשהי, קושי לשאת את עצמו בגלל בעיות שונות ברגליים ועוד. לשמחתנו יש מוצרים שדואגים לרווחת האדם המבוגר ומאפשרים לו להמשיך לנוע וללכת באופן עצמאי גם לנוכח הקשיים שלו.

מטרת הרולוטר או ההליכון לאדם המבוגר

מטרת הרולוטר או ההליכון לאדם המבוגר הוא ללא ספק היכולת לאפשר לאדם המבוגר להמשיך ולנוע בכוחות עצמו.  אדם מבוגר צריך לנוע בחדרי הבית ובוודאי רוצה להמשיך ולצאת החוצה, להיפגש עם חברים, ללכת לקופת חולים בכוחות עצמו במידה ויש צורך או לעשות כל דבר אחר שדורש הליכה.הליכון הוא הדבר הבסיסי בתחום התנועה של האדם המבוגר, כיום יש דבר מתקדם יותר שנקרא רולטר.


מהו רולטר וכיצד לבחור רולטר אידיאלי?

רולטר הוא הליכון משוכלל עם בלמים וגלגלים, הוא מעניק רמת שליטה גבוהה בבית ומחוץ לבית ומעניק תמיכה לשמירה על שיווי המשקל של האדם המבוגר. כמו כן הרולוטר נותן מענה לאדם מבוגר הרוצה לרדת מדרגה. ישנם מספר סוגים של רולטרים וההבדל בניהם הוא מספר הגלגלים שבהם. רולטר בעל 3 גלגלים הוא קטן יותר וקומפקטי ולכן הוא נייד יותר ומאפשר תנועה טובה יותר לאדם המבוגר.  ישנו רולטר בעל 4 גלגלים שבו יש מושב קטן שמאפשר לאדם המסוגר לשבת כאשר הוא מתעייף, כמו  כן ניתן לחבר אליו סל קניות. ישנם רולטרים העשויים מאלומיניום או פלדה וישנם רולטרים אשר מגיעים יחד עם תיק וכסא מתקפל. בחירת הרולוטר או ההליכון הוא בהתאם ליכולת הפיזיות של האדם המבוגר ובהתאם למה שיאפשר לאדם המסוגר את מרחב התמרון המקסימאלי והיכולת לנוע באופן יחסי בתנועה חופשית.


חברת "כל הנוחות בעולם"

חברת כל הנוחות שבעולם מעניקה פתרונות ייחודים לאנשים מבוגרים. חברתנו מבינה את הצרכים השונים של האדם המבוגר ומשתדלת לתת מענה מקסימאלי לכל אדם מבוגר בעל צרכים שונים. ניתן להיכנס לאתר האינטרנט שלנו ולהתייעץ איתנו בכל תחום הקשור לשדרוג חיוו של האדם המסוגר, כמו כן ניתן להזמין מוצרים שונים המתאימים לאנשים מבוגרים.

חברת כל הנוחות שבעולם מבטיחה לאדם המבוגר את הטוב ביותר שיכול להיות. היכנסו עוד היום ומצאו בדיוק את מה שאתם מחפשים.

logo בניית אתרים