לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

בריחת שתן אצל מבוגרים

בריחת שתן אצל מבוגרים הנה תופעה נפוצה בקרב אנשים מבוגרים. ישנן רמות שונות המאפיינות את הבעיה, החל מדליפה קלה ועד אי שליטה מלאה על הסוגרים. קיימות  דרכים רבות ומגוונות לטיפול בבריחת השתן בין היתר באמצעות טיפול תרופתי, טיפול התנהגותי, פיזיותרפיה ועוד. אחד הפתרונות הנפוצים לטיפול בתופעה הנו שימוש בחיתולים למבוגרים. תחתוני ספיגה סופגנים פדים  כיום עם התפתחות הטכנולוגיה פותחו מגוון מוצרים ועזרים המאפשרים  התגברות על בריחת השתן תוך שמירה על איכות החיים ושיגרת היום.

 

אין מקום לבושה

לעתים קרובות  מתלווה הצורך בשימוש בחיתולים או טיטולים  למבוגרים במבוכה, ובתחושות של  אבדן החירות,  אולם צריך לזכור שמדובר בתופעה ממנה סובלים למעלה מ 30% מהמבוגרים  ולכן אין כל מקום להרגשת הבושה. יחד עם זאת על מנת להקל את ההסתגלות למצב החדש ניתן לרכוש מוצרים אלו בצורה דיסקרטית באמצעות משלוח לבית הלקוח, דבר המונע את הצורך להגיע פיזית לחנויות או לרשתות השיווק.

בחברת כל הנוחות שבעולם, ניתן להשיג מגוון מוצרי ספיגה למבוגרים מסוגים שונים ועם רמת התאמה למגדר, לרמת ההרטבה ועוד. המוצרים  מעניקים  פתרון קל, נוח  ונקי ומונעים את התופעות השליליות ובינם ריחות רעים רטיבות והרגשת אי נוחות. ניתן להשיג מוצרים להרטבה , קלה, בנונית   וכבדה

להלן מידע על מוצרים למתן פתרון :

המוצר

מטפל ב

חיתולים למבוגרים

חוסר שליטה בסוגרים

תחתונים/מכנסונים

בריחת שתן בינונית

פדים וסופגנים

בריחת שתן קלה

 
מכנסונים סופגים לבריחת שתן

איך בוחרים את המוצר המתאים?

חשוב להתאים את המוצר לרמת בריחת השתן, להקפיד לרכוש מוצרים של חברות מובילות כמו כן רצוי  שהמוצר יהיה בעל גזרה אנטומית שתאפשר לנוע ללא מגבלה והפרעה. כמו כן יש צורך שהמוצריכיל רכיבים הלוכדים את הנוזליםוההופכים  אותם  לג'ל , זאת במטרה למנוע רטיבות  לשמירה  על העור, ולמניעת פצעי לחץ.

אנו בחברת כל הנוחות שבעולם מקפידים לעבוד רק עם החברות המובילות  והמקצועיות בתחום, בינן ניתן למצוא את מוצרי שקמה מבית חוגלה קימברלי, נועם,ו Abri  Man

נשמח להעמיד לרשותכם יעוץ מקצועי ולסייע לכם או ליקירכם לבחור את המוצר המתאים ביותר.

ליעוץ חינם צרו עמנו קשר בטלפון 072-2521212 או במייל shchar.g@gmail.com

 

logo בניית אתרים