לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

השכרה או קנייה של כסאות גלגלים – מה יותר משתלם?

התחלת השימוש בכסא גלגלים כרוכה בקושי פיזי וקושי נפשי. מבוגרים רבים מסרבים בתוקף להתחיל את השימוש בכסא הגלגלים גם כאשר הם זקוקים לכך מאוד. החשש מפני אבדן העצמאות הוא הגורם להתנגדות. פעמים רבות האחריות לבצע את הצעד ההכרחי מוטלת עלינו. כבני משפחה קרובים נתבקש לקבל את ההחלטה במקומם ולבקש את המבוגר להיעזר בכסא גלגלים.

הצעד הראשון יהיה בחירה של כסא מתאים מתוך מבחר גדול של כסאות גלגלים מסוגים שונים. אם בעבר היה רק סוג אחד של כסאות גלגלים היום כבר אפשר למצוא כסאות צרים, רחבים, ממונעים, ידניים, גבוהים, נמוכים ועוד. את ההחלטה האם לשכור כסא או לרכוש כסא תקבלו בהתאם להיקף ומשך השימוש הצפוי, שיקולי עלויות ושיקולי נוחות. 

יתרונות של כיסא גלגלים חדש

ההחלטה לקנות כסא גלגלים חדש תאפשר לכם לבחור בעצמכם את הכסא המתאים ביותר למבנה הגוף, לאופי השימוש ולמקום המגורים. כסאות גלגלים חדשים משלבים את הטכנולוגיה החדישה ביותר, הם נוחים יותר, ידידותיים לשימוש, בטיחותיים יותר, יציבים יותר ושקטים יותר.

מתי משתלם יותר לשכור

שכירות משתלמת רק כאשר מדובר בשימוש זמני בכיסא או לטובת התנסות ראשונית. אם וכאשר מדובר יהיה בשימוש קבוע וממושך הפתרון הנוח ביותר יהיה כיסא גלגלים בהתאמה אישית.

השכרה של כסאות גלגלים

מה הכי נוח לכם?

רק אתם יודעים איזה דגם הוא הנוח ביותר בעבורכם. נוכל לסייע לכם לבחור נכונה אם תספרו לנו יותר על אורח החיים, הסביבה, שימושים עתידיים, העדפות, חששות, בקשות מיוחדות, גיל, מצב פיזי, מצב מנטלי. הניסיון שלנו עומד לרשותכם.

איפה כדאי לקנות?

כסאות גלגלים כדאי תמיד לרכוש או לשכור רק אל מול גופים מקצועיים עם התמחות מתאימה. חברת כל הנוחות שבעולם היא ספק מוביל בתחום כסאות הגלגלים, פתרונות ניידות וכל הדרוש לטיפול במבוגרים בני הגיל השלישי. יחד עם מוצרים איכותיים, שירות אמין, אחריות ומחירים הוגנים, הלקוחות שלנו מקבלים גם ייעוץ ומענה מקצועי לכל שאלה. אם אתם חוששים כי הגיע הזמן להיעזר בכיסא גלגלים צרו קשר בהקדם. מוטב להתחיל להיעזר בכיסא במהרה על פני מעידות ופציעות.
logo בניית אתרים