לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

השכרת כסא גלגלים – מה חשוב לדעת?

בעבור חברת כל הנוחות שבעולם, כסאות גלגלים מהווים מקצוע של ממש. כחברה מובילה בתחומה, החברה מקפידה על רמה גבוהה של מקצועיות, אספקת מוצרים איכותיים בלבד, העסקת מומחים בעלי ניסיון בתחום,  אמינות, אחריות ושירות אישי לכל לקוח. חברת כל הנוחות שבעולם שמה לה ליעד הצגת פתרונות מקצועיים לקשיים ולמוגבלויות המאפיינות את הגיל השלישי. החברה מציעה פתרונות ניידות, מוצרי ספיגה, אבזור בטיחות, ציוד המאפשר לקשישים להישאר עצמאיים, וגם ציוד ההופך את הטיפול הסיעודי נוח ומכבד יותר בעבור כל הצדדים.

השכרת כסא גלגלים עולה על הפרק כאשר ישנו צורך בשימוש קצר בכסא. ההשכרה מתבצעת כאשר מדובר בשימוש לתקופת החלמה בלבד או צורך בכסא זמני עקב שליחת הכסא הקבוע לתיקון. על מנת ליהנות מנוחות מקסימלית גם תוך שימוש בכסא זמני, כדאי להקפיד לבחור נכון בכסא העונה לצרכים ולציפיות שלכם בצורה הטובה ביותר.

מענה לצרכים מיוחדים

אם בעבר כסאות גלגלים שימשו רק לניידות מינימלית ממקום למקום, כיום כבר אפשר למצוא כסאות גלגלים מתאימים לפעילויות ספורט, ריקודים, שימוש עצמאי, שימוש בתנאי חוץ, ילדים, צעירים, כבדי משקל ועוד. רגע לפני שאתם ממהרים להתפשר על דגמים פשוטים כדאי לברר יותר על הדגמים החדשים, לשאול ולבקש להכניס את השיפורים הדרושים. כל כסא גלגלים בסיסי אפשר יהיה להפוך לנוח יותר ונעים יותר לשימוש בעזרת האבזור הנכון.

השכרת כסא גלגלים על פי מידה

גם כאשר מדובר בשימוש זמני אין משמעות הדבר שעליכם להתפשר על נוחות ובטיחות. התאמה בין הכסא לבין מידות הגוף של המשתמש חיונית לשמירה על יציבות הכסא. השימוש בכסא יהיה נוח רק כאשר הגודל מתאים למידות הגוף ולמאפיינים פיזיולוגיים. זהו השלב בו תתבקשו לספק מידע אודות המשקל של המשתמש, גובהו, רוחבו, אורך הידיים ואורך הרגליים. ככל שתספקו מידע יותר מדויק כך יוכלו נציגי החברה לסייע לכם בבחירה נכונה.

שימוש עצמאי בכיסא גלגלים

הפעלה עצמאית של כיסאות גלגלים אפשרית. קיימים כיסאות התומכים בהפעלה עצמית בהיקף משתנה על פי היכולות של המשתמש. קיימים דגמים המיועדים למשתמשים המסוגלים להניע את כל האיברים, דגמים הנותנים מענה למצבים של טונוס שרירים נמוך, דגמים המאפשרים שינוי של מנח הכסא ועוד. השכרת כסא גלגלים היא הזדמנות להתנסות בדגמים חדשים לקראת שדרוג עתידי של הכסא הקיים.

השכרת כסא גלגלים

logo בניית אתרים