לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

  1. ראשי
  2. /
  3. חיתולים למבוגרים בצפון

חיתולים למבוגרים בצפון


ישנם סוגים רבים של חיתולים למבוגרים ,פדים ,סופגנים,תחתוני ספיגה אך מה מבדיל בינהם ואיך ולדעת מה הטוב ביותר עבור המשתמש? על זאת ועוד אנסה לפרט כיצד לבחור את המוצר המתאים ביותר

המטרה העיקרית בהתאמת חיתולים למבוגרים היא להתגבר על דליפת שתן, הפרשות לא רצויה ,לדאוג שהאדם יקום יבש בבוקר ושהעור לא יבוא במגע עם החומציות של השתן. או הצואה התאמה נכונה של סוג המוצר יכולה למנוע גירויים בעור והתפתחות פצעי לחץ.

חיתולים למבוגרים קיימים ברמות ספיגה שונות ומתאימים לאנשים שמרותקים בלבד. למשתמשים פעילים ניתן להתאים מוצרים אחרים כגון, תחתונים סופגים או פדים לספיגת שתן  ניתן גם לשלב בין המוצרים ולהגיע לשימוש נכון בכל שעות היום על מנת לשמור על עצמאותם במהלך היום והלילה ולאפשר למשתמש לתפקד רגיל למרות המגבלה.

סקירה קצרה על חיתולים למבוגרים

כל המוצרים שאנו משווקים  נבדקים ע"י החברה באישור משרד הבריאות " וניתנים לפתיחה וסגירה חוזרת. החיתולים לוכדים את הנוזל והופכים אותו לג'ל וזאת על מנת לשמור על עור המשתמש ולמנוע אפשרות של התפתחות פצעי לחץ כל המוצרים מגיעים עם לוקדי נוזלים אשר שומרים על המשתמש מלהתלכלך
 

חיתולים למבוגרים לשימוש לילה

בעלי רמת ספיגה של  1.5-2 ליטר, מתאים כמעט לכל המשתמשים.

חיתולים למבוגרים לשימוש לילה

חיתולים בעלי ספיגה מוגברת 2-3 ליטר תלוי בסוג המוצר, מיועדים בעיקר למשתמשים שקמים בבוקר רטובים לאחר שניסו חיתולי לילה, למשתמשים ששותים כדורים שממריצי שתן או מאזני לחץ דם,ולמשתמשים שמחזיקים מטפלת בשעות היום בלבד וההחלפה האחרונה שלהם מתבצעת בצהריים. 

חברות אשר מיצרות מוצרי ספיגה, פדים תחתונים או חיתולים

שקמה, נועם, אבנה קונפורד טאץ, יורון, ומה שמבדיל בין כולם זה מידות, רמת ספיגה, מדבקות שונות, עם גומי מאחור או ללא, גזרות שונות.
ישנם פרמטרים רבים להתחשב כאשר בוחרים את המוצר האופטימלי למשתמש, בכל שאלה או בעיה 072-2521212 ולקבל ייעוץ לגבי המוצר הכי מתאים לכם.
בניית אתרים 2all