לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

חיתולים למבוגרים בראש העין – מדריך שימוש ראשוני

בעיות של בריחת שתן ואי שליטה על הסוגרים הן חלק בלתי נפרד מתהליך ההזדקנות. כ-30% מבני הגיל השלישי בישראל עושים שימוש קבוע במוצרי ספיגה. אם הגעתם אלינו אתם כנראה מחפשים חיתולים למבוגרים בראש העין והסביבה. אתר כל הנוחות שבעולם מציע מבחר גדול של מוצרי ספיגה ושאר פתרונות לטיפול הולם בבני הגיל השלישי.

התחלת שימוש בחיתולים למבוגרים מביאה עמה באופן טבעי תחושות של בלבול ולחץ. מהרגע בו הבנתם שהגיע הרגע להתחיל להשתמש בחיתולים למבוגרים ועד לרגע בו תבינו שזה לא כל כך נורא, יהיו לא מעט רגעים קשים. הבשורה הטובה היא מוצרי ספיגה נוחים לשימוש ובעיקר דיסקרטיים.

איך בוחרים חיתולים למבוגרים

הדרך הפשוטה ביותר בה תוכלו לרכוש חיתולים למבוגרים בראש העין היא הזמנה אונליין של מוצרי ספיגה באתר כל הנוחות שבעולם. כך תוכלו לחסוך לעצמכם את הקנייה המביכה בבית המרקחת השכונתי. האתר מרכז מבחר גדול של דגמים ומידות לגברים ולנשים. לקראת השימוש הראשוני כדאי יהיה להזמין 2 סוגים של מוצרי ספיגה לפחות על מנת להתנסות ולבחור את המתאים ביותר.

לאחר שתדעו אלו מוצרי ספיגה הם הנוחים והיעילים ביותר בעבורכם ניתן יהיה לבצע הזמנה של כמות גדולה. אם השימוש בחיתולים הוא יומיומי וקבוע הזמנה של כמה חבילות תהיה הזדמנות לחסוך בדמי המשלוח. בנוסף, אתם תהיו רגועים יותר בידיעה שיש לכם בבית עוד כמה חבילות לעת צרה.

איך שומרים על דיסקרטיות?

בעיות שליטה על הסוגרים נפוצות מאוד בקרב בני הגיל השלישי, אך בכל זאת מדובר במצב רגיש אותו לא נרצה לחשוף בפני הכלל. שימוש במוצרי ספיגה ניתן לביצוע בצורה דיסקרטית ועצמאית. החיתולים המיועדים למבוגרים מיוצרים בטכניקה מיוחדת המאפשרת ספיגה מרבית על אף מראה דק של החיתול. לאחר כמה ימים של שימוש החיתולים יהפכו בלתי מורגשים וניתן יהיה לחזור לנהל חיים שגרתיים ללא כל קושי.

למי זה מתאים?

חיתולים למבוגרים משמשים גברים ונשים כאחד הסובלים מבעיות שליטה על הסוגרים. השימוש בחיתולים מתאים למבוגרים עצמאיים וגם למבוגרים הנעזרים במטפל צמוד. תוך שימוש בחיתולים מצליחים בני הגיל השלישי לפתור את בעיית אי השליטה על הסוגרים ולחזור לנהל חיי חברה עשירים.
logo בניית אתרים