לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

קניית טיטולים למבוגרים


צמד המילים טיטולים חיתולים תחתונים סופגנים פדים למבוגרים מעורר מבוכה אצל לא מעט נשים וגברים המכירים מקרוב את תופעת בריחת השתן וצרכים אחרים. על אף שמדובר בתופעה שכיחה למדי בקרב הגיל השלישי עדיין ישנו קושי להתמודד איתה בעיקר בשל מימד האינטימיות הכרוך בכך.

אחת לשלוש ואחד לשש

מחקרים רפואיים בתחום מצביעים על כך שאחת משלוש נשים ואחד משישה גברים סובלים או עשויים לסבול במהלך חייהם ממצבים של בריחת שתן או חוסר שליטה על מתן השתן (עד אובדן שליטה בסוגרים). מדובר בנתון לא פשוט שמשמעותו עבור מבוגרים רבים מבוכה, תסכול, חוסר חשק לצאת ממרחב הבית או מאזור בו ישנם שירותים זמינים, כעס ואובדן בטחון עצמי ואפילו דיכאון ותופעות קשות אחרות.

הסיבות להפרעות במערכת השתן מתחלקות לקבוצה פיזיולוגית ולקבוצה מנטלית. הפן הפיזיולוגי משפיע מאד על היכולת שלנו לשלוט בשלפוחית השתן, בזמני היציאה וביכולת ההתאפקות. אצל גברים הסיבות הן לרוב דלקות בערמונית, זיהום בדרכי השתן, התרופפות עצבית נוירולוגית עד איבוד שליטה, או חוסר יכולת לרוקן את השלפוחית באופן מלא. הסיבות לקושי בשליטה על שלפוחית השתן אצל נשים הן לרוב דלקות במערכת השתן, תופעה בשם אטרופיה (הדללות ברירית הרחם וחוסר באסטורגן), נטילת תרופות הגורמות לתופעה, מחלות המביאות לשתיית יתר כגון סכרת למשל, חוסר בתנועה ואף עצירות הגורמת למאמץ מיוחד וללחץ גם על מערכת השתן ובעיקר על השלפוחית.

טיטולים למבוגרים, הפתרון הדיסקרטי

אמצעי ספיגה איכותיים מעניקים למבוגרים הסובלים מהתופעה הוא פתרון מצויין. לא זו בלבד שהם יכולים להרשות לעצמם להתנתק מהסביבה הביתית הסמוכה לשירותים כל העת אלא שטיטולים חיתולים תחתונים סופגנים פדים למבוגרים מאפשרים להם התמודדות בצורה אינטימית, ללא כל חשש להרטבה או לחשיפת הקושי בפני זר.
הדיסקרטיות היא אלמנט חשוב מאד בתהליך, כאמור מדובר בתופעה שמביכה את הסובלים ממנה ודורשת מידת עדינות מיוחדת. בדיוק לשם כך מועברים מארזי החיתולים, פדים סופגנים, פדים ותחתונים למבוגרים בצורה הדיסקרטית ביותר באמצעות משלוח עד פתח הבית, ללא צורך להיכנס למרכז קניות ולחנות גדולה ולרכוש אותם בתור רגיל לעיני כל.

לדעת לבחור נכון

ישנם לא מעט דגמים של חיתולים למבוגרים, אלו מתחלקים לכמה דרגות ספיגה שונות כאשר כל דגם מותאם לצורך ייחודי. למשל טיטולים מלאים במספר דגמים כפתרון גורף לאי שליטה בסוגרים. דגם נוסף הוא סופגים דמויי מכנסונים או תחתונים המשמשים כפתרון למקרה של בריחה חלקית או בינונית. דגם פשוט יותר משמש כאמצעי בטיחות לבעלי בריחה קלה בלבד.

כל הנוחות שבעולם

אנחנו בחברת כל הנוחות שבעולם מעניקים לכם את האפשרות ליהנות ממוצרי ספיגה ברמה הגבוהה ביותר וממוקד שירות אישי וישיר כל העת. המוצרים שלנו נרכשים ממיטב היצרנים והם מתאימים כמובן לשימוש בקרב גברים ונשים בגיל השלישי, כפתרון זמני או קבוע.
למידע נוסף ולייעוץ חינם צרו עמנו קשר בטלפון מספר: 072-2521212
logo בניית אתרים