לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

טיפים לחיסכון עם חיתולים למבוגרים

שימוש קבוע או זמני בחיתולים למבוגרים מביא עמו לא מעט קשיים מנטליים ופיזיים. בכדי להקל עליכם במעט נספר שאנכם לבד. כ-30% מבני הגיל השלישי משתמשים במוצרי ספיגה באופן קבוע. השימוש במוצרי הספיגה מאפשר שמירה על חיי שגרה עם בעיות של בריחת שתן ומספק מענה במקרים של קשישים עם קושי בניידות שאינם מסוגלים להשתמש בשירותים.


  1. קושי בניידות שאינו מאפשר הגעה אל השירותים.
  2. מצבים של דמנציה ובעיות נוירולוגיות נוספות.
  3. מקרים של הרטבת לילה.
  4. מקרים של אי שליטה על הסוגרים עקב מחלה.  

שימוש נכון בחיתולים למבוגרים מצמצם את אי הנוחות ואת המבוכה. חיתולים איכותיים לא יגרמו לאדמומיות, דלקות, גרד או כאבים באזור החיתול. ההמלצה של חברת כל הנוחות שבעולם היא רכישת חיתולים למבוגרים שתואמים את המידה של הקשיש ומתאימים לו בצורה הטובה ביותר.

איך חוסכים?

חיתולים הם מוצר חד פעמי. השימוש בהם כרוך בהוצאה כספית לא מבוטלת. לטובת רכישת חיתולים למבוגרים ושאר מוצרי ספיגה תוכלו להשתמש בקצבה הניתנת במסגרת חוק הסיעוד. הבשורה הטובה בעבור אלו המעוניינים לרכוש חיתולים למבוגרים באיכות גבוהה היא התחרותיות בשוק. חברת כל הנוחות שבעולם מציעה חיתולים איכותיים למבוגרים במחיר סביר. בהשקעה של כמה מאות שקלים בלבד בכל חודש תוכלו לקבל מענה מלא.

הזמנת חיתולים למבוגרים באינטרנט:

מחירים של מוצרי ספיגה למבוגרים יהיו כמעט תמיד זולים יותר ברכישה אונליין (בהשוואה לרכישה בחנויות). האינטרנט מאפשר לכם לבצע בקלות השוואת מחירים, לבחון ביסודיות את הדגמים השונים ולמצוא מבצעים. הלקוחות של חברת כל הנוחות שבעולם נהנים ממחירים נוחים, מבצעים וגם אפשרות להתייעצות עם צוות מנוסה.

ישנן חברות שמציעות מחירים אטרקטיביים ברכישת כמות גדולה של חיתולים ומוצרי ספיגה למבוגרים. על כן, אם אתם צופים שימוש ארוך טווח כדאי לבצע הזמנה גדולה. קניית כמות גדולה של מוצרי ספיגה תוכל להוזיל בעבורכם את המחיר בעשרות אחוזים.

מה הכי טוב?

רגע לפני שאתם ממהרים לבחור במוצר הכי יקר כדאי שתדעו שלא תמיד המוצר הכי יקר הוא גם המוצר הטוב ביותר. תצליחו לחסוך בהוצאות לאחר שתתנסו בכמה סוגים ותבחרו את המתאים לכם ביותר. אפשר להשתמש בחיתולים זולים במהלך היום וחיתולים איכותיים שסופגים יותר (יקרים יותר) במהלך הלילה. רק לאחר התנסות בכמה סוגים תצליחו למצוא את מה שמתאים לכם ואת הדרך לצמצם בהוצאות.

 

 

logo בניית אתרים