לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

יתרונות של מיטה סיעודית חשמלית

ממש כמו כיסא גלגלים חשמלי, גם מיטה סיעודית חשמלית מצליחה לספק טוב יותר את הצרכים המיוחדים של הגיל השלישי. מיטה סיעודית חשמלית היא מיטה מתכווננת עם גלגלים ומנגנון הפעלה חשמלי. משמעות הדבר היא אפשרות לכוון את המיטה ולשנות את תנוחת הישיבה / השכיבה תוך לחיצת כפתור אחת פשוטה. כך למשל, כל שיש לעשות על מנת לשנות את גובה המיטה הוא ללחוץ על הכפתור.
 

יתרונות של מיטה סיעודית חשמלית בעבור המטופל:

שימוש במיטה סיעודית חשמלית מאפשר למטופלים בעלי קושי תפקודי תפעול עצמאי מלא או חלקי של המיטה. בעזרת המנגנון החשמלי של המיטה אפשר לעבור בקלות ממצב של שכיבה/ישיבה למצב של עמידה. מעבר מהמיטה הסיעודית אל כיסא גלגלים הופך גם כן נוח יותר כאשר משתמשים במיטה חשמלית.

היכולת להגביהה את משענת הראש בלחיצת כפתור או להרים את פלג הגוף התחתון בלחיצת כפתור מסייעת במצבים בהם המטופל נדרש לאכול או לשתות במיטה. מיטה סיעודית חשמלית הופכת פעולות מהנות כמו קריאה, צפייה בסרטים או משחקי לוח, נגישות והרבה יותר מהנות. תוך לחיצת כפתור פשוטה מצליח המטופל לעבור מתנוחה של שכיבה אל תנוחת ישיבה ולארח חברים בנעימות או לפתוח את הבוקר בקריאת עיתון.

מתי כדאי לבחור במיטה חשמלית?

מיטה סיעודית היא מוצר חיוני בעבור טיפול באדם סיעודי באופן זמני או קבוע. המיטה נחוצה במקרים של טיפול ביתי ובמקרים של טיפול מוסדי. ניתן להציב מיטות סיעודיות חשמליות בחדר השינה בבית או ביחידת הדיור בבית האבות. בחלק מהמוסדות המספקים טיפול סיעודי תתבקשו לרכוש בעצמכם מיטה סיעודית חשמלית.

שימוש במיטה סיעודית חשמלית מקל על ההתמודדות של המטופל וצוות המטפלים שלו בכל רמת מוגבלות. המיטה החשמלית מומלצת במקרים של מוגבלות קלה ובמקרים של מצב סיעודי מלא. המבנה של המיטה וכל הפונקציות הקיימות בה תוכננו על מנת לסייע בהתמודדות עם מוגבלויות.

הצוות המקצועי של חברת כל הנוחות שבעולם ממליץ על שימוש במיטה חשמלית במקרים בהם המטופל מעוניין או צריך לרדת מהמיטה / לעבור לכיסא גלגלים בעצמו. המיטה מומלצת גם במקרים בהם נדרש טיפול סיעודי מלא או חלקי (החלפת בגדים, רחצה, החלפת חיתולים ועוד). האפשרות לשנות את גובה המיטה בלחיצת כפתור מקלה על המטופל והמטפלים כאחד.

logo בניית אתרים