לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

כיצד לבחור חיתולים למבוגרים?


לא צריך להתבייש!

כאשר אדם מגיע לגיל השלישי, לצערנו הוא נתקל לא פעם בבעיות שונות, פיזיות או נפשיות. לעיתים הבעיות קשורות לתחום הבריאותי של האדם וליכולות הפיזיות שלו, לעיתים הדבר קשור לפן שקשור לשליטה על היציאות באופן מלא או חלקי. כדי לאפשר לאדם המבוגר להמשיך ולחיות את החיים באופן הנוח והמכבד ביותר, ישנם פתרונות לכל דבר המוצעים כיום בשוק. אחד הדברים שחייבים לבדוק ולבחון באופן הכי טוב לפני בחירתם הוא חיתולים למבוגרים.

לא צריך להתבייש

לצערנו מבוגרים רבים וטובים סובלים מבעיה של דליפת שתן או אי שליטה על הסוגרים, זה לא מעיד על כלום ובוודאי אנו יודעים שהמבוגר הוא אותו אדם שחווה חיים מלאים, אותו אדם בעל לב טוב ותכונות נפלאות, והגיל המתקדם בסך הכול מביא עימו אתגרים הקשורים באופן הפיזי יותר בגוף האדם. זה יכול לקרות לכולם. כדאי למצוא את הפתרון המקסימאלי שיאפשר לאדם המבוגר להרגיש בנוח.

חיתולים למבוגרים שקמה


כיצד לבחור את החיתולים למבוגרים?

קודם כל צריך לבחור את המוצר בהתאם לבעיית המבוגר, האם הוא סובל רק מבריחת שתן קלה או שהוא סובל מאי שליטה מוחלטת על הסוגרים? יש צורך לבחור בחיתול בעל גזרה אלסטית שיאפשר חופש תנועה ולא יגביל את האדם המבוגר בשום אופן או צורה. החיתול אמור לספוג את הנוזל, להפוך אותו לגל ובכך למנוע ריחות לא נעימים או הרגשת אי נוחות. חשוב מאוד לקנות את החברות המוכרות הידועות באיכות מוצריהם ולא לקנות חברות בלתי מוכרות רק בגלל מחיר. צריך להבטיח שהאדם המבוגר ירגיש טוב ונוח עם המוצר, שלא יסבול מתופעות שונות המופיעות לעיתים בשימוש במוצרים מעין אלו כגון תפרחת חיתולים או אי ספיגה ברמה מקסימאלית.

חברת "כל הנוחות שבעולם"

חברת כל הנוחות שבעולם דואגת לאדם המבוגר ומתאימה לו את המוצר האידיאלי בתחום מוצרי הספיגה למבוגרים. היא מתאימה מוצרי ספיגה ליום ולילה ובכך מאפשרת נוחות מירבית לאדם המבוגר. חברת כל הנוחות מבינה את הצרכים הפיזיים שנובעים מהגיל המתבגר ומתאימה פתרונות לכל אדם באשר הוא.

היכנסו עוד היום לאתר האינטרנט שלנו, התרשמו מאיכות המוצרים השונים, ניתן להתייעץ איתנו באתר האינטרנט וניתן להזמין מאיתנו מוצרים. אנו מבטיחים יחס מיטבי ומרבי לכל אדם ויחס ראוי לכל פניה באשר היא.

logo בניית אתרים