לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

  1. ראשי
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. כסאות גלגלים
  6. /
  7. כסאות גלגלים - איך מתמודדים המשפחה

ההתמודדות המשפחתית עם כיסאות גלגלים

הכול מסכימים כי שימוש בכסאות גלגלים דורש תקופה של הסתגלות במהלכה תלמדו להכיר את המאפיינים של הכסא ולהתאים אותו לאורח החיים שלכם וליכולות הפיזיות. כסא גלגלים יוכל לשמש כלי עזר המשפר משמעותית את כושר הניידות, קיימים היום כסאות גלגלים משופרים עם יכולות טובות, כושר ניידות מצוין, ממשק הפעלה חשמלי ומידות קטנות המאפשרות גישה עם הכסא כמעט לכל מקום.

כסאות גלגלים הם כלי ניוד שימושי ונוח, כאשר בוחרים נכון את הכסא המתאים ביותר הניידות הופכת נוחה ופשוטה יותר גם במקרים של נכות או קושי בניידות עקב גיל מבוגר. ההתפתחות הטכנולוגית בענף מציעה לכם היצע גדול של כסאות התואמים צרכים שונים, ציפיות שונות ומידות שונות, לכם נשאר רק לפנות לייעוץ מקצועי, לבחון כמה דגמים ולבחור לבסוף את המתאים לכם ביותר.

הרבה יותר מכסא עם גלגלים

בעבר כסאות גלגלים היו בנויים ככסא פשוט אליו חוברו גלגלים אותם יש לגלגל בעזרת הידיים או בעזרת מלווה. כסאות כאלו קיימים גם היום אך יחד עמם קיימים גם דגמים של כסאות ממונעים אותם מניעים ומכוונים עם ג'ויסטיק. בעבור בעלי קושי בניידות ונכים הכסא משמש רגליים לכל דבר, הם לומדים להכיר את היכולות של הכסא ולהפיק ממנו את המיטב בכדי לנייד את עצמם, להיות פעילים חברתית וליהנות מאיכות חיים על אל המגבלה.

מה אנחנו כבני משפחה יכולים לעשות בכדי לעזור?

הענף מציע היום מבחר גדול של כסאות ואביזרים לשיפור הנוחות והניידות עם מגבלות, אחת לתקופה כדאי להתעניין ולחקור את הדגמים החדשים ואז האביזרים החדשים המשדרגים ומשפרים את החיים עם כסא גלגלים. במידת הצורך כדאי ללמוד גם על אביזרים לטיפול ומניעה של פצעי לחץ עקב הישיבה הממושכת בכסא.

חברת כל הנוחות שבעולם עומדת לרשותכם בכדי לסייע בבחירה נכונה של כסאות גלגלים ושאר אביזרים לטיפול בבעלי מוגבלויות ובבני הגיל השלישי. הצוות המקצועי תומך, מסייע, מייעץ ומכווין מתוך מטרה לעזור לכם לבחור נכון את הציוד המתאים ביותר. אנו פועלים ללא הרף במטרה לשפר את איכות החיים של בני הגיל השלישי תוך הצעה של פתרונות לקושי בניידות, קושי בתפקוד יומיומי ומענה מלא לצרכים הייחודיים של בני הגיל השלישי ובני משפחותיהם.

בניית אתרים 2all