לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

כיסאות גלגלים מתקפלים למבוגרים

בחירה נכונה של כסאות גלגלים מתקפלים מתחילה בהבנת הצרכים והציפיות של המשתמשים הקבועים בכיסא. משמעות הדבר היא דרישה להתאמה של הכיסא לצרכים ולציפיות של הקשיש, וגם לצרכים ולציפיות של הגורמים המטפלים בו. אם יש לקשיש מטפל צמוד קבוע כדאי לברר עמו מהם הצרכים המדויקים, מהן היכולות, ואלו אמצעי ניידות יהיו הכי נוחים והכי בטיחותיים לשימוש בסביבת המגורים.

בבואנו לרכוש מוצר כלשהו לבית אנו מבססים את הבחירה שלנו במוצר מסוים על כמה פרמטרים. לעתים יהיה זה העיצוב של המוצר, לעתים המותג הטוב ביותר, לעתים שיקולים של עלויות, לעתים טרנדים אופנתיים וכן הלאה. ברכישת כסאות גלגלים מתקפלים או כל אביזר עזר אחר, השיקולים העיקריים הם שיקולים של בטיחות, נוחות והתאמה אישית. על כל כיסא גלגלים בו נבחר להיות מותאם באופן אופטימלי לנתונים אישיים, צרכים, ממדים, אורח חיים, שאיפות ומצב בריאותי. כך למשל, כיסא גלגלים שאינו מתאים באופן מלא למשתמש עלול לגרום לפצעי לחץ, קושי בשימוש או להגביל את כושר הניידות ואת האפשרות לנהל חיים חברתיים. 

מה הכי מתאים למטופל?

על מנת לבחור נכון עליכם להכיר היטב את המגבלות, היכולות, הנתונים וההעדפות של המטופל ושל סביבת המגורים. כמו כן, חשוב להבדיל בין כסאות גלגלים המיועדים לשימוש קבוע לבין כסאות גלגלים המיועדים לשימוש זמני בלבד. במידת האפשר כדאי יהיה ללוות את הבחירה בהתייעצות עם פיזיותרפיסט מטפל או מרפא בעיסוק.

לאחר איסוף מלא של כל הנתונים כדאי לפנות אל חברת כל הנוחות שבעולם על מנת ליהנות ממבחר גדול של כיסאות ושאר אביזרי עזר בתחום הניידות. המבחר הגדול מבטיח התאמה מלאה לצרכים ספציפיים של כל מטופל. המאמץ אותו תקדישו היום לבחירה הנכונה יניב פירות בעתיד, ישפר את כושר הניידות ויבטיח שימוש נוח ובעיקר בטיחותי.

מה מתאים למטפל?

התייחסות לצרכים ולהעדפות של הגורמים המטפלים בקשיש חיונית על מנת להבטיח נוחות, יציבות ובטיחות. כך למשל, כסאות גלגלים מתקפלים יהיו בחירה נכונה במקרים בהם יש צורך בהעברות של הכיסא ממקום למקום. קיפול מהיר של הכיסא יאפשר את הכנסתו לכל תא מטען וכך את הניידות המהירה ממקום למקום. על הכיסא להתאים למידות הגוף של המטפל על מנת לאפשר סיוע נוח, בטיחותי ויעיל.

כסאות גלגלים מתקפלים

logo בניית אתרים