לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

כיסאות רחצה למבוגרים ללא מטפל צמוד ועם מטפל צמוד

הנוחות האישית שלכם והבטיחות האישית שלכם נמצאת בראש סדר העדיפויות. רחצה היא פעילות בסיסית אותה יש לבצע באופן יומיומי, מה עושים כאשר מגיע הרגע בו הקשיש כבר אינו מסוגל להתרחץ בעצמו? איך הופכים את פעולה הרחצה בטיחותית ומצמצמים משמעותית את סכנת ההחלקה באמבטיה? לחברת כל הנוחות שבעולם יש בעבורכם את הפתרונות המתאימים לרחצה עצמאית ולרחצה בעזרת מטפל.

כסאות רחצה למבוגרים ניתנים לשימוש בכל חדר רחצה ביתי. הכיסאות מוצבים בתוך המקלחון או בתוך האמבטיה ומאפשרים רחצה בטוחה תוך ישיבה על כיסא. השימוש בכיסא הרחצה מצמצם משמעותית את סכנת ההחלקה במהלך הרחצה ומאפשר רחצה עצמאית/רחצה עם עזרה חלקית.

למי זה מתאים?

שימוש בכיסאות רחצה למבוגרים מיועד לגברים ונשים כאחד. הכיסאות נוחים לשימוש, נוחים לניידות, עמידים בפני מים וקלים לשימוש. חשוב להבהיר כי כסאות רחצה למבוגרים הם אינם כסאות רגילים. מדובר בכיסא עשוי חומרי גלם עמידים בפני חדירת מים ולחות. כיסאות הרחצה באתר כל הנוחות שבעולם הם כיסאות ייעודיים שתוכננו ויוצרו במיוחד למתן מענה לצורכי הגיל השלישי.

רחצה ללא מטפל צמוד

החלקה בחדר האמבטיה במהלך הרחצה או לאחריה היא מקור ראשי לתאונות ופציעות בקרב בני הגיל השלישי. מיד כאשר מופיע חשש לחוסר יציבות במהלך הרחצה או חולשת שרירים, כדאי להתקין בחדר האמבטיה מעקה בטיחות ובמידת הצורך גם לחצן מצוקה. כסאות רחצה למבוגרים משמשים מבוגרים עצמאיים המבקשים ליהנות מהרחצה ללא חשש מפני נפילות מיותרות. הרחצה מתבצעת תוך ישיבה על הכיסא בנוחות מרבית.

בהעדר מטפל צמוד ישנה חשיבות רבה לשילוב של מתקני תמיכה באזור המקלחת, לצד המיטה, לאורך המסדרון ובמדרגות. כך תוכלו לצמצם משמעותית סכנה של נפילות ושאר פציעות המתרחשות בבית. שימוש באביזרי עזר תומכים מאפשר לבני הגיל השלישי המשך ניהול אורח חיים עצמאי תוך המשך מגורים בבית.

רחצה עם מטפל צמוד

שימוש בכיסאות רחצה נותן מענה גם למקרים בהם הרחצה מתבצעת בעזרת מטפל צמוד. הישיבה על הכיסא אינה דורשת מהמטפל להחזיק את הקשיש במהלך הרחצה ומאפשרת לו להתמקד בפעולה הרחצה ולסיים אותה במהרה ללא קושי משמעותי.
logo בניית אתרים