לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

כסאות רחצה למבוגרים עם קושי בתנועה

אחד האתגרים המשמעותיים בגיל השלישי הוא התמודדות עם קושי ביכולת התנועה. שמירה על היגיינה הופכת למשימה כמעט בלתי אפשרית כאשר ההליכה אינה יציבה, האחיזה נחלשת וישנה סכנה משמעותית של נפילה או החלקה. על מנת לסייע לכם בהתמודדות עם הצרכים המיוחדים של הגיל השלישי מציעה חברת כל הנוחות שבעולם מגוון אביזרים החל ממוצרי ספיגה ועד כסאות רחצה למבוגרים.

סכנת ההחלקה באמבטיה:

פציעות רבות בגיל השלישי מתרחשות דווקא בבית. אנו מזמינים אתכם להקדים תרופה למכה ולפעול כבר עכשיו לצמצום ואף ביטול סכנת ההחלקה אצלכם בחדר הרחצה. אבזור נכון של חדר הרחצה חיוני הן במקרים של רחצה עצמאית והן מקרים של רחצה בעזרת סיוע חלקי או מלא. תופתעו לגלות כמה בקלות תוכלו להפוך את חדר הרחצה בטיחותי יותר ונוח יותר בעבור כל המשתמשים בו.

אם יש באפשרותכם לבצע שיפוץ בחדר הרחצה ההמלצה היא על החלפת האמבטיה במקלחון, בחירה באריחים שמונעים החלקה והתקנת מעקה בטיחות המאפשר אחיזה. פריטים חדים, גופי תאורה ומכשירי חשמל כדאי להרחיק מחדר הרחצה. במידת האפשר מומלץ להתקין לחצן מצוקה בחדר הרחצה על מנת לאפשר הזעקת עזרה במקרה של נפילה / פציעה.

איך מונעים לחלוטין החלקה באמבטיה?

הפתרון בו בוחרים מבוגרים רבים בגיל השלישי על מנת להמשיך ליהנות מרחצה עצמאית ללא סכנת החלקה הוא כסאות רחצה עם גלגלים. אלו הם כסאות אותם מציבים בחדר הרחצה לטובת רחצה יציבה ונוחה. השימוש בכיסאות רחצה אפשרי באופן עצמאי, עם עזרה חלקית או עם עזרה מלאה.

מה ההבדל בין כסאות רחצה לבין כסאות פלסטיק רגילים?

פעמים רבות אנו נתקלים בשימוש בכיסאות פלסטיק רגילים ככיסאות רחצה. הדבר אינו מומלץ היות וכסאות הפלסטיק אינם יציבים ואינם מאפשרים ישיבה נוחה ובטיחותית. שימוש בכיסא פלסטיק שאינו כיסא רחצה אינו מומלץ בעבור רחצה עצמאית ובעבור רחצה בעזרת מטפל. רק כסאות רחצה ייעודיים מצליחים לתת מענה לצרכים המיוחדים של הגיל השלישי ולצמצם בצורה משמעותית את סכנת ההחלקה.

כיסא הרחצה אותו תרכשו כעת יוכל לשמש אתכם למשך מספר שנים. מדובר בהשקעה נבונה לטווח ארוך בפריט שימושי, בטיחותי ונוח. כבר לאחר השימוש הראשון לא תרצו עוד לחזור להתרחץ ללא הכיסא.

 

 

logo בניית אתרים