לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

כסאות רחצה למבוגרים – פריט חובה בכל בית

עם ההתקדמות בגיל מגיעים קשיים בתנועה. פעולות יומיומיות כמו צחצוח שיניים או רחצה הופכות מאתגרות, מסוכנות וקשות מאוד לביצוע עצמאי. מה עושים כאשר מגבלה פיזית אינה מאפשרת עוד רחצה עצמאית? אלו אביזרי עזר יוכלו לסייע בביצוע פעולות הרחצה בצורה בטיחותית? חברת כל הנוחות שבעולם היא הכתובת בה תקבלו מענה מלא לשאלות אלו ולעוד שאלות רבות נוספות.

הזנחה של הרגלי הניקיון:

ישנם מקרים רבים בהם אדם מבוגר חדל מביצוע פעולות טיפוח וניקיון. הוא לפתע אינו מתקלח, אינו מצחצח את שיניו ומדיף ריח גוף לא נעים. רגע לפני שאתם מפנים כלפיו אצבע מאשימה חשוב שתדעו שההזנחה אינה נובעת מעצלות או חוסר מודעות. פעמים רבות הסיבה להזנחה היא מגבלה פיזית.

במקרים רבים, בני הגיל השלישי נבוכים להודות במגבלה פיזית. הם חוששים מפני החלקה בחדר הרחצה ובכל זאת אינם משתפים את בני משפחתם בבעיה. על כן, דרושה ערנות ומודעות של בני המשפחה הקרובים.  עוד בטרם מופיעים קשיים בתנועה ובעיות יציבות כדאי להתאים את חדר הרחצה לצרכים המיוחדים של הגיל השלישי ולאבזר את הבית בהתאם.

כסאות רחצה למבוגרים עצמאיים:

ייתכן וכאשר תציעו לבן משפחה מבוגר לסקור דגמים של כסאות רחצה למבוגרים לקראת רכישה, הוא יתנגד לכך בתוקף. הפחד מפני ההידרדרות הגופנית מקשה עליו להודות בחולשה ולקבל את העזרה. אך כאשר יהיה בבית כיסא רחצה ישנה סבירות גבוהה שהוא יעשה בו שימוש. ישנם לא מעט מקרים בהם בני משפחה מתעקשים ורוכשים יחד עם אביזרי עזר נוספים על אף ההתנגדות. הם הופכים את אביזרי העזר זמינים והקשיש עושה בהם שימוש דיסקרטי בהתאם לצורך. 

רחצה עם כסאות רחצה למבוגרים חיונית על מנת למנוע פציעות שעלולות לפגוע בצורה בלתי הפיכה בכושר הניידות. השימוש באביזרים נחוץ על מנת לשמור על תפקוד עצמאי מלא או חלקי כל עוד הדבר מתאפשר. חברת כל הנוחות שבעולם שמה לה ליעד לסייע לבני הגיל השלישי להפחית את התלות בעזרה חיצונית מבלי לסכן את עצמם. אביזרי עזר מסייעים היום למבוגרים רבים להמשיך לנהל חיי חברה עשירים ולשמור על עצמאות גם בגיל 80 וגם בגיל 90.

 

  

logo בניית אתרים