לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

כיסא רחצה למבוגרים – המוצרים הטובים ביותר לגיל הזהב

 

מחפשים מוצרי בטיחות למבוגרים? רציתם כיסא רחצה למבוגרים ולא מצאתם? אצלנו בכל הנוחות שבעולם תוכלו למצוא את המוצרים האיכותיים  והיעילים ביותר לבני גיל הזהב.

 

איכות המוצרים

כל הנוחות שבעולם היא חברה מובילה לאספקת מוצרי בטיחות למבוגרים. כסאות הרחצה לבני גיל הזהב הם בין האיכותיים והשימושיים ביותר בשוק. אנו מספקים את מוצרינו ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים ונשמח לתת את המענה האיכותי ביותר. כסאות הרחצה שלנו עשויים מחומרים שונים השומרים על איכות המוצר ועל נוחיות השימוש בו.

 

יעוד – למי מתאימים כסאות הרחצה

כסאות הרחצה למבוגרים מתאימים לבני גיל הזהב. מוצרי בטיחות למבוגרים חשובים ביותר בעיקר בעת כניסה לחדר האמבטיה. על מנת להגן על אוכלוסיית הקשישים מפני נפילות או תקריות מצערות חברתנו מציעה את הפתרון הנוח ביותר – כסאות רחצה למבוגרים. למען שמירה על ביטחונם של היקרים לכם ביותר.

עמידות בכל תנאי

מוצרי בטיחות למבוגרים ובפרט כסאות רחצה למבוגרים צריכים להיות עמידים בכל תנאי, במים חמים או מים קרים וגם בתנאי לחות. עמידות החומרים בפני מים מבטיחים לכם מוצר יעיל שיוכל לשמש אתכם לטווח זמן מרבי. עמידות כסאות הרחצה מותאמים לחדרי האמבטיה ללחות ולכל טמפרטורה של מים.

 

כסאות רחצה למבוגרים - למען שמירה על ביטחונם של היקרים לכם ביותר

 

יעילות כסאות הרחצה

כסאות הרחצה למבוגרים מותאמים לכל גודל של חדרי האמבטיה ומאפשרים שימוש נוח. מוצרי הבטיחות למבוגרים שלנו מתאפיינים ביעילותם ובאופן שימושם הפשוט. כסאות הרחצה למבוגרים בעלי פונקציות שונות המתאימות לכל סוגי המשקל והגובה. יעילותם מתאפיינת גם בהתאמתם לכל סוגי הרחצה ושימוש נוח בכל חדרי האמבטיה.

מגוון רחב

אצלנו בכל הנוחות שבעולם מוצרי הבטיחות למבוגרים יש מגוון רחב של כסאות רחצה למבוגרים. תוכלו למצוא אצלנו שלל כסאות בעלי פונקציות מתקדמות או פשוטות יותר לנוחיותכם. כמו כן אנו מספקים כסאות רחצה למבוגרים מחומרים שונים המתאימים לתנאי חדר האמבטיה.  כסאות הרחצה שלנו יעילים ועמידים בכל תנאי ותוכלו למצוא אותם במחירים האטרקטיביים ביותר.

 

להזמנה ופרטים נוספים צרו איתנו קשר או השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם!

logo בניית אתרים