לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

מדריך בחירת חיתולים למבוגרים

מי שהבין שעליו להתחיל לעשות שימוש באביזרי ספיגה שונים או חיתולים למבוגרים בוודאי מוצא את עצמו נבוך ומבולבל ואפילו במצב שבו הוא אינו יודע מה עליו לעשות ומה לקנות. הוא בוודאי גם יחוש נבוך או מבויש מפני שבעיה בחוסר שליטה בסוגרים או בעשיית צרכים עלולה להביך כאשר היא מתבטאת כלפי חוץ בעת שנפגשים עם אנשים נוספים. לשם כך חשוב להכיר את הנושא לעומק, להבין את ההבדל בין הסוגים השונים וכך להשכיל ולבחור את הסוג שיהיה המתאים ביותר.

חשוב לדעת שכאשר מדברים על חיתולים למבוגרים מתכוונים בעצם לשלל מוצרים אשר נועדו להיות בשימוש במצבים של דליפת שתן למשל והם בעצם סופגים את הרטיבות ולא מאפשרים לה להיספג בבגדים ולהיראות כלפי חוץ. מכאן ניתן להבין שכאשר עושים שימוש בחיתול או אביזר כזה אפשר בעצם להמשיך לתפקד כרגיל ולא צריך להפסיק להיפגש עם אנשים, ללכת לעבודה או להגיע למפגשים חברתיים. החיים והשגרה פשוט נמשכים כרגיל.

איך למצוא חיתולים למבוגרים?

כיום החיתולים והאביזרים שנועדו לתת מענה לבעיות של ספיגה אצל מבוגרים נמכרים בנקודות מכירה ייעודיות או דרך רשת האינטרנט. ברגע שיודעים איזה סוג רוצים לקנות אפשר להזמין כמות גדולה שתגיע הביתה במשלוח ובדרך כלל תתקבל הנחה משמעותית במחיר בהזמנה של כמות גדולה. כאשר חיתולים למבוגרים נמצאים בשימוש יומיומי ושגרתי בהחלט כדאי לשקול הזמנת כמות גדולה כדי להוזיל את המחיר.

כיום העולם של חיתולים למבוגרים מתחשב רבות בסדר היום של אלה ששומרים על השגרה שלהם ועל כבודם של אלה אשר מרותקים לכיסאות גלגלים או למיטות. למרות מצבם הגופני שאולי ירוד אין סיבה שלא ימשיכו לחיות בנוחות ובכבוד כל עוד הם יכולים.

logo בניית אתרים