לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

מהי מיטה סיעודית טובה

אם חשבתם עד היום שהמיטות הסיעודיות אותן ניתן לרכוש באופן פרטי הן מיטות בית חולים – הגיע הזמן שתצרו קשר עם נציגי חברת כל הנוחות שבעולם ותקבלו הסברים על מיטות סיעודיות ושאר אביזרי עזר לטיפול בצרכים המיוחדים של הגיל השלישי. מיטה סיעודית פרטית היא הרבה יותר ממיטת בית חולים. מדובר במיטה אותה תוכלו להציב בחדר השינה בבית או בבית הדיור המוגן. המיטה בעלת עיצוב חדיש ונאה שמתאים לכל סגנונות העיצוב. במידת הצורך ניתן להזמין דגם של מיטה סיעודית זוגית.

מיטה סיעודית פרטית מעוצבת בסגנון שונה מזה של מיטות בית חולים. המיטה מעוצבת בסגנון ביתי במראה של עץ מלא על מנת להשרות אווירה ביתית חמימה ולא אווירה של בית חולים. מעקה עץ מותקן בשני הצדדים על מנת לצמצם משמעותית סכנת נפילות. אל בסיס המיטה מחוברים גלגלים המאפשרים את הזזת המיטה בתוך החדר ואל מחוץ לחדר בקלות. פונקציות התנועה והכוונון של המיטה מתרכזות בתוך בסיס שלט אחד נוח לשימוש. במידת הצורך ניתן להזמין דגמים המאפשרים נעילה של מצב המיטה כך שהמטופל לא יוכל לשנות בעצמו את זווית המיטה או תנוחת הישיבה/שכיבה בעצמו.

אלו מצבים של ישיבה / שכיבה זמינים?

אחד המצבים השימושיים ביותר יהיה מצב בו משענת הגב ומשענת הראש מכוונות מעלה. מצב זה מומלץ במקרים של בעיות נשימה ובעיות לחץ דם. מטופלים סיעודיים שנאלצים לבלות זמן רב במיטה מצליחים במצב זה לאכול, לארח ולצפות בטלוויזיה בצורה נוחה. את משענת הגב במיטה סיעודית טובה תוכלו לכוון כמעט לזווית של 90 מעלות. בכל הרמה של משענת הגב ישנה המלצה גם על הרמה של משענת הרגליים על מנת למנוע את החלקת הגוף מטה.

מצב של שכיבה כאשר המיטה כולה מורמת לגובה של כ-80 סנטימטרים מאפשר טיפול נוח ומהיר יותר. מצב זה מאפשר החלפת חיתולים מהירה, רחצה מהירה ומתן כל טיפול רפואי או סיעודי בצורה יעילה ונוחה.

בעבור מטופלים שסובלים מנפיחות ברגליים (תופעת לוואי ידועה של סכרת), ההמלצה היא על מצב בו משענת הרגליים מורמת. מטופלים אלו יוכלו לשכב במיטה כאשר רגליהם מוגבהות מגובה הלב על מנת להקל על זרימת הדם.

logo בניית אתרים