לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

מיטות סיעודיות לבית – מה חשוב לדעת?

בחירה נכונה של מיטות סיעודיות יש לבסס על שיקולי בטיחות ונוחות. עליכם לוודא שבחרתם מיטה סיעודית בטיחותית העונה התואמת בצורה הטובה ביותר לרמת התפקוד של המשתמש בה. השלב הבא יהיה בחינת היכולת של המיטה לספק נוחות מרבית למשתמש בה ולצוות המטפל. מיטות סיעודיות נרכשות היום לטובת שימוש ביתי ולטובת שימוש בבית האבות או כל מעון אחר. ישנם דגמים של מיטה סיעודית ליחיד ודגמים של מיטות סיעודיות לשימוש זוגי.

תדעו שבחרתם נכון כאשר המיטה תצליח לתת מענה מלא לצרכים ולציפיות של המטופל, הצוות המטפל ובני משפחתו. על המיטה להתכוונן לכמה מצבים על מנת לספק נוחות מרבית בכל שעות היום (אפשרות שכיבה וישיבה). מיטה מתכווננת תהיה נוחה יותר גם בעבור המטפלים.

מיטות סיעודיות ניידות:

קיימים דגמים של מיטות סיעודיות אותם תוכלו לנייד בקלות מחדר לחדר. אלו הם דגמים של מיטה סיעודית על גלגלים המאפשרים העברה מהירה ונוחה מחדר לחדר. במקרים של חולים סיעודיים שאינם מסוגלים לעזוב את המיטה, האפשרות לנייד את המיטה מהווה שיפור משמעותי באיכות החיים. כך למשל, ניתן יהיה לנייד את המיטה מחדר השינה אל הסלון או מחדר המגורים בבית האבות אל המועדון או אל החצר.

יתרונות של מיטה סיעודית:

שימוש במיטה רגילה עלול לגרום במקרים של חולים סיעודיים להחמרה במצב הרפואי. מיטה שאינה מאפשרת נוחות וכיוון של המשענת ומסעד הרגליים מגבילה את היכולת של המטופל לשנות תנוחה ומגדילה את הסיכוי להתפתחות של פצעי לחץ. שימוש במיטות סיעודיות הופך את הטיפול הסיעודי היומיומי הרבה יותר נוח למטופל ולצוות המטפל. הכוונון של המיטה מקל על ביצוע כל סוגי הבדיקות, רחצה, טיפולי פיזיותרפיה, מתן תרופות באמצעות עירוי ועוד.

איזו מיטה סיעודית כדאי לבחור?

הצוות המקצועי של חברת כל הנוחות שבעולם עומד לרשותכם עם ניסיון רב, וותק, אכפתיות, ידע והיכרות עם הצרכים המיוחדים של בני הגיל השלישי. ההמלצה היא על מיטה סיעודית איכותית שתוכל להחזיק מעמד למשך שנים רבות ללא תקלות. כדאי תמיד לבחור בחברה מקצועית המתמחה בתחום ומספקת תעודת אחריות לכל מוצר.

 

logo בניית אתרים