לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

מקלחת עם כיסאות רחצה

טיפול באדם מבוגר בעל קושי תפקודי בזמן המקלחת חשוב מאוד, הרצפה החלקה במקלחת חושפת את המבוגרים לסכנת החלקה המביאה עמה פציעות חמורות. כמטפלים אחראים עלינו לספק סביבת רחצה בטוחה בה יוכל המטופל לבצע רחצה עצמית או רחצה בטוחה ונוחה בעזרת מטפל.

רחצה היא פעולה יומיומית ההופכת לאתגר משמעותי בגיל מבוגר, על אף סכנת ההחלקה והקושי הרב לא תוכלו להרשות לעצמכם לוותר על הרחצה היומיומית. אין כל סיבה לוותר על הרחצה או להפוך כל מקלחת למשימה מורכבת, לשמחתכם תגלו עד כמה זה פשוט להפוך את סביבת הרחצה בטוחה ונוחה יותר עם תוספת של כסאות רחצה למבוגרים.

השלב הראשון – קונים כסאות רחצה

כל הידרדרות במצב הגופני הבאה לידי ביטוי בקושי תפקודי דורשת הערכת מצב והיערכות מחדש עם ציוד מתאים לטיפול ביתי. את כל צרכי הטיפול במבוגרים בני הגיל השלישי תוכלו למצוא באתר של חברת כל הנוחות שבעולם, אם אנכם בטוחים מה אתם צריכים או מה מתאים צרו קשר עם הצוות המקצועי שלנו.

היגיינה היא שלב חשוב מאוד בטיפול באדם מבוגר, רחצה עצמית חשובה מאוד לרוב המבוגרים, כל עוד ישנה יכולת פיזית לכך יעדיפו רוב המבוגרים להתרחץ בעצמם. אם אתם חוששים מפני נפילה במהלך הרחצה הציבו ביוזמתכם כסאות רחצה בעבורם בכל חדרי הרחצה בבית, הכסאות שימושיים ונוחים גם לשימוש עצמי במהלך רחצה עצמאית.

רחצה של אדם מבוגר מוגבל מתבצעת גם כן בעזרת כסאות רחצה למבוגרים אותם כדאי להציב במקלחון בצורה יציבה ונוחה. כסאות הרחצה מתאימים גם למבוגרים הנעזרים בכסאות גלגלים, הם כוללים ידיות אחיזה ואפשרות לישיבה נוחה ובטוחה במהלך הרחצה.

השלב השני – רחצה בטיחותית

בכל שימוש בכסאות הרחצה עליכם לוודא כי הכסא מוצב בצורה יציבה על רצפת האמבטיה, היציבות של הכסא חשובה לבטיחות הרחצה. סייעו למטופל במידת הצורך במעבר אל הכסא, אל תתחילו ברחצה עד לרגע בו המטופל יושב בצורה יציבה ובטוחה על הכסא. במהלך הרחצה הימנעו מהזזה של הכסא או קימה של המטופל מהכסא שלא לצורך.

עם סיום הרחצה סגרו את המים ורק לאחר מכן סייעו למטופל להתנייד אל מחוץ לחדר האמבטיה. כעת עליכם לשטוף את כסא הרחצה ולנגב אותו למניעת התפתחות של עובש.logo בניית אתרים