לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

מתי כדאי לרכוש חיתולים למבוגרים?


כולנו מכירים את החיתולים, המיועדים לתינוקות וגם לפעוטות, אבל לא כולנו מכירים, מקרוב, את החיתולים למבוגרים, המוצעים כחלק מסדרה שלמה של מוצרי ספיגה למבוגרים. החיתולים למבוגרים מיוצרים כיום על ידי חברות מובילות בתחומן והם מוצעים בטווח רחב של מחירים וגם מידות. אפשר להתאים אותם למידתו של המבוגר ואפשר להשתמש בהם לאורך כל שעות היום והלילה. הם מתבססים על מנגנון מיוחד, ההופך את הנוזל לג'ל ומיוצרים תוך שימת דגש רב מאד על איכות ברמה גבוהה וללא פשרות. איך יודעים שהגיע הזמן לרכוש חיתולים כאלה? הנה התשובה:


כשלא שולטים בצרכים. מוצרי ספיגה רבים, לרבות חיתולים המיועדים למבוגרים, מתאימים במקרים בהם המבוגרים או הקשישים אינם שולטים בצרכיהם. במקרים כאלה, בהם הם אינם מסוגלים להתאפק ולא יכולים להמתין עד שיגיעו לשירותים, זה הזמן לרכוש חיתולים מיוחדים המיועדים למבוגרים.


במקרים של מחלות קשות, מחלות כרוניות ואשפוזים. ישנם לא מעט מבוגרים וקשישים הסובלים ממחלות שונות המגבילות אותם פיזית ומצריכות מהם להשתמש בחיתולים. גם למבוגרים, המאושפזים בבית חולים ומרותקים למיטתם. חיתולים למבוגרים כמו מוצרי ספיגה למבוגרים אחרים, יכולים להיות הפתרון המתאים. במקרים בהם המבוגרים סובלים מאלצהיימר, למשל, או ממחלה אחרת הפוגעת בתפקוד מוחם, חיתול הוא הפתרון המתאים ובמיוחד עבור אלה, שאינם מזהים אצלם את הצורך להתפנות אל השירותים.


הרטבת לילה. מדובר בתופעה נפוצה מאד בקרב המבוגרים. ככל שהגיל עולה, הסיכוי לסבול מהרטבת לילה הופך לגבוה יותר. במקרים כאלה, חיתול הוא הפתרון והוא שומר על המבוגר הסובל מכך יבש גם במהלך השינה ומבלי שיצטרך לדאוג לדבר. אפשר למצוא חיתולים מיוחדים, המתאימים בעיקר ללילה, בעוד שישנם אחרים המתאימים ליום.


במקרים של ליקוי שכלי. ישנם מבוגרים הסובלים מכך, ואינם מסוגלים להתפנות או לשלוט בצרכיהם פעמים רבות. חיתולים למבוגרים הסובלים מליקוי שכלי יכול לעזור להם וגם למטפלים בהם להתמודד עם המצב ולאפשר להם תחושת נוחות רבה יותר לאורך כל שעות היום והלילה. חיתולים אלה מותאמים למידתם ומוצעים ברמות ספיגה שונות בהתאם לצורך.שקמה חיתולים למבוגרים

logo בניית אתרים