לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

יתרונות של רולטורים

עד לרגע בו אנו נתקלים בקושי ניידות של בן משפחה מבוגר או שלנו מעט מאוד אנשים מכירים מהם רולטורים ושאר אמצעי עזר לשיפור כושר הניידות. כאשר מגיע השלב בו נחוצים אמצעי עזר לניידות כדאי למהר למצוא את האביזרים המתאימים ביותר ולהקפיד להשתמש בהם. קושי בניידות שאינו מטופל כראוי מעמיד את האדם בסכנת נפילה העלולה לגרום לפציעות חמורות. כל קושי קל עד משמעותי בניידות מחייב התייעצות עם מומחה טיפול בבני הגיל השלישי וחתירה לקבלת פתרון הולם.

שימוש בהליכון נפוץ מאוד בקרב בני הגיל השלישי, רולטורים למבוגרים הם למעשה גרסה משופרת של הליכונים, אלו הם הליכונים עם גלגלים. עם רולטורים הניידות הופכת קלה יותר בבית וגם מחוץ, השימוש בהליכון משפר את איכות החיים ומאפשר המשך שמירה על רמת עצמאות בכושר הניידות.

  1. בעבור מבוגרים רבים שימוש בכסא גלגלים הוא קו אדום אותו הם מסרבים לחצות כל עוד יש להם ברירה, את הרולטורים הם מקבלים בזרועות פתוחות ואינם רואים בשימוש בו פגיעה כלשהי בכבוד העצמי. בהגדרתם מיועדים רולטורים לשימוש עצמאי, הם מספקים תמיכה במהלך ההליכה ואינם מתאימים למבוגרים הסובלים מחוסר יציבות או חולשת שרירים. הרולטור הוא אביזר תמיכה המיועד למבוגרים המסוגלים ללכת בעצמם אך זקוקים רק לתמיכה קלה.
  2. רולטורים למבוגרים מעוצבים היום כפריטים שימושיים, תיק מובנה לנשיאת חפצים אישיים או קניות מותקן כחלק מהעיצוב.
  3. מערכת בלמים מותקנת בכל רולטור בכדי לאפשר עצירה מהירה זמנית או ממושכת.

למי זה מתאים?

רולטורים משמשים היום בעיקר מבוגרים בני הגיל השלישי, הם מתאימים לגברים ונשים כאחד, השימוש בהם נוח ויומיומי, כל אחד יכול. אנו ממליצים על רולטורים למבוגרים בעלי קושי ניידות קל הזקוקים רק לתמיכה קלה במהלך ההליכה, ניתן להתנייד עם רולטור למרחקים קצרים ולמרחקים ארוכים, הם מתאימים לשימוש בתוך הבית ומחוץ לבית. השימוש יוכל להיות קבוע, חלקי או זמני, קיימים דגמים ניתנים לקיפול לאחסון נוח בבית או בתא המטען של הרכב.

אם אתם מחפשים פתרון ניידות המספק מענה לקושי קל וחוסר יציבות קל מצאתם את התשובה, צרו קשר לקבלת פרטים נוספים.
רולטורים 4 גלגלים DRIVE
logo בניית אתרים