לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

ניקיון ותחזוקה של מיטות סיעודיות

מיטות סיעודיות נדרשות בעבור מטופלים שאינם מסוגלים להפעיל את שרירי הגוף בעצמם (מטופלים במצב סיעודי חלקי/מלא/מורכב). רכישה ותחזוקה נכונה של מיטה סיעודית בבית או בבית הדיור המוגן יסייעו לצמצם סכנת נפילה מהמיטה, יקלו על הניידות של המטופל ויהפכו את הטיפול היומיומי בו נוח ונגיש הרבה יותר. בעבור אדם סיעודי שימוש נכון במיטה סיעודית משמעו שיפור באיכות החיים.

על מנת למנוע תקלות ולאפשר המשך שימוש בריא ונוח במיטה הסיעודית יהיה עליכם להקפיד על תחזוקה נכונה. חשוב להקפיד על ניקוי המיטה כ-3 פעמים בשבוע בעזרת מטלית לחה. במקרים בהם המיטה מתלכלכת במהלך השימוש בה כדאי לנקות אותה מיד. מים וכל נוזל אחד הרחיקו מהמנגנונים החשמליים של המיטה. עשו כל מאמץ להקפיד על שימוש במיטה בהתאם להנחיות היצרן על מנת לצמצם תקלות אפשריות.

שימוש נכון במיטות סיעודיות חשמליות:

דגמים של מיטות סיעודיות חשמליות מיועדים לשימוש ביתי ושימוש מוסדי. הפעלת המיטה מתבצעת בקלות תוך לחיצה על הכפתור המתאים בשלט. את המיטה החשמלית ניתן לכוונן באמצעות לחיצת כפתור. כל שעליכם לעשות על מנת לשנות את גובה המיטה או את מצב המשענת הוא ללחוץ על הכפתור. מנגנוני ההפעלה נוחים לשימוש כך שגם קשישים מסוגלים להפעיל את המיטה באופן עצמאי ולשמור על מידה מסוימת של עצמאות.

מיטה סיעודית על פי מידות:

המידה הסטנדרטית בה תוכלו לרכוש מיטות סיעודיות בחברת כל הנוחות שבעולם היא מידה של 2 מטרים על 90 סנטימטרים. משטח השכיבה בדגם הסטנדרטי יוכל לנוע בין גובה של 40 עד 80 סנטימטרים מהרצפה. מיטה זו תוכל לשמש גבר/אישה עד משקל של 170 קילוגרמים. במידת הצורך ניתן להזמין מיטה סיעודית שמסוגלת לשאת עד 250 קילוגרם. ישנם דגמים המאפשרים הנמכה של המיטה עד לגובה של 20 סנטימטרים מהרצפה על מנת לסייע למקרים של קושי משמעותי במעבר משכיבה לעמידה.

לקבלת מידע נוסף, מענה לשאלות וייעוץ לבחירה נכונה של מיטה סיעודית מתאימה צרו קשר עם צוות היועצים. ייעוץ מקצועי הוא המפתח לבחירה נכונה של מיטה סיעודית שתצליח לתת מענה לכל הצרכים והציפיות של המטופל והצוות המטפל.

logo בניית אתרים