לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

נסיעה לחו"ל עם כסאות גלגלים

שימוש קבוע או זמני בכסא גלגלים אינו מחייב אתכם לוותר על טיסות לחו"ל. חברות התעופה תומכות ומאפשרות טיסה עם כסאות גלגלים. במידת הצורך תוכלו להגיע עד למושב במטוס עם כסא גלגלים וכך גם לצאת ממנו. חשוב לציין כי כסאות הגלגלים האלו אינם כסאות רגילים אלא כסאות צרים מיוחדים התואמים את המעברים הצרים במטוס.

אם אתם מתכננים לטוס עם כסא גלגלים או רק מבררים מידע ראשוני הגעתם למקום הנכון. אנחנו נציג כאן מידע שימושי לטיסה נעימה ונוחה. אם נחוצים לכם מוצרי ספיגה לשימוש במהלך הטיסה או במהלך הביקור בחו"ל, אתר כל הנוחות שבעולם הוא המקום בו תמצאו את כל הדרוש לכם.

דגשים להזמנת טיסה עם כסאות גלגלים

כבר במעמד הזמנת הטיסה עליכם לעדכן את חברת התעופה בצורך שלכם בכסא גלגלים. יהיה עליכם לציין אלו כסאות גלגלים משמשים אתכם באופן קבוע והאם אתם מתכננים להביא עמכם כסא גלגלים כמטען. אם נחוץ לכם כסא גלגלים בכדי להגיע אל המושב במטוס יש לציין זאת.

חברת התעופה תבקש מכם לציין האם נחוץ לכם כסא גלגלים לתמיכה בלבד, כסא גלגלים יחד עם עזרה צמודה, כסא גלגלים עד לפתח המטוס או כסא גלגלים עד למושב בתוך המטוס. בהתאם לפרטים שאתם מספקים חברת התעופה נערכת. חשוב לדעת כי בכל שדה תעופה יש מספר מוגבל של כיסאות גלגלים זמינים, אם לא תקפידו לבצע הזמנה מוקדמת ייתכן ולא תוכלו לקבל את הסיוע הדרוש לכם.

הגעה לשדה ומסירת המטען

כיסאות גלגלים יוטסו כמטען. יהיה עליכם למסור את כסא הגלגלים בדלפק הפקדת המטען ולהמשיך להתנייד בשדה בעזרת כסא גלגלים השייך לשדה התעופה או לחברת התעופה. בקשו לוודא כי כסא הגלגלים יגיע אליכם בהקדם האפשרי עם ההגעה אל היעד. הקפידו לבדוק את הרישום על כסא הגלגלים שלכם בכדי לוודא שיועלה לטיסה הנכונה ויגיע יחד עמכם אל היעד.

כסאות גלגלים של שדות תעופה הם כסאות צרים וקטנים. הם בנויים כך בכדי שיוכלו לשמש אתכם בתוך המטוס. הכסאות הללו קשים לתפעול עצמי, יהיה לכם צורך בסיוע – קחו זאת בחשבון.

logo בניית אתרים