לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

קניית חיתולים למבוגרים


בואו לתת מענה מכובד למצב מיוחד!

להיות מבוגר ותלוי באחרים, זה בהחלט מצב לא נעים. כל אחד מאתנו מקווה להיות פעיל ועצמאי עד מאה ועשרים, ולא להזדקק לחסדי אחרים ולא לטובות של אף אחד. אבל מה לעשות שלפעמים יש מצבים לא רצויים שנופלים עלינו ביום בהיר. זה קורה כאשר זקוקים להשתמש עם חיתולים למבוגרים וצריכים לתת לאנשים הללו מענה מכובד למצב מיוחד.
מה עושים?

חיתולים למבוגרים ועוד

כאשר אדם מגיע למצב בו הוא לא שולט על הצרכים שלו ואינו מסוגל לתפקד באופן עצמאי הוא נזקק להשתמש עם חיתולים למבוגרים. אם הוא מפסיק להיות נייד הוא לא יכול להתפנות בכוחות עצמי ויהיה חייב ציוד של מוצרי ספיגה למבוגרים. ולפעמים זה בגלל שהסוגרים שלו הפסיקו לתפקד והם נעשו חלשים ופגועים. גם אז צריך להשתמש עם חיתולים למבוגרים ולתת מענה מכובד למצב מיוחד.
 

מענה מכובד למצב מיוחד

כל מי שהגיע למצב בו הוא זקוק להשתמש עם חיתולים למבוגרים, מחפש בשבילו את הציוד הנוח והטוב כדי שהוא יוכל להמשיך לחיות כך. חשוב שיהיו חיתולים למבוגרים נוחים ובעלי כושר ספיגה מעולה, שלא יהיה שום אפשרות של דליפה או אי נעימות אם משהו יתגלה. חשוב גם לבדוק כי החיתולים עונים על תו תקן שהם לא יגרמו להזעה מרובה, שלא יעשו תפרחת חיתולים ושיהיו בגודל המתאים למידה הנכונה.

חיתולים למבוגרים הם בעצם מענה מכובד למצב מיוחד, בו מאפשרים לקשיש או לחולה להמשיך את שגרת חייו באופן הכי נעים ונוח בעולם, ועם מקסימום פרטיות והגנה.
 

כל הנוחות שבעולם

מסיבה זו משווקת חברת כל הנוחות שבעולם את מוצרי הספיגה הכי טובים למבוגרים נזקקים. אנחנו מבינים כמה חשוב לשמור על כבודם של אלה שזקוקים לחיתולים ולכן מעניקים להם את הציוד עם כל הכבוד והערכה.
אנו משקיעים המון כדי שהמוצרים יהיו איכותיים ונוחים למי שלובש אותם. חשוב לנו שאלה שזקוקים להם ירגישו כי מתיחסים אליהם כאדם חשוב ומכובד.
אין שום בושה במציאות הזו שצריך להצטייד עם חיתולים למבוגרים וזה יכול לקרות בכל מצב. בכל אופן המצב שכיח יותר אצל קשישים, ועלול לגרום להם לאי נעימות רבה.

בעזרת חיתולים למבוגרים אפשר לעלות להם את המורל ולהעניק להם הרבה יותר איכות חיים! 
logo בניית אתרים