לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

רולטורים ומוצרים נוספים

טיפול סיעודי באדם קרוב בבית או במוסד סיעודי אינו פשוט, הקושי יבוא לידי ביטוי פיזית, נפשית וגם כלכלית. צפויה לכם התמודדות לא קלה ואין כל סיבה לעבור את התקופה הזו לבד, ניתן למצוא היום רשתות של תמיכה, סיוע וייעוץ במחלקה הסוציאלית בבתי חולים, במוסדות, אצל רופא המשפחה וגם אצלנו.

הצוות המקצועי של חברת כל הנוחות שבעולם מכיר היטב את הצרכים הייחודיים של בני הגיל השלישי ואת ההתמודדות הקשה עם מצב בו עליכם לטפל בבן משפחה מבוגר סיעודי. ההתמחות שלנו היא ציוד מתאים לטיפול בצרכים של הגיל השלישי החל ממוצרי ספיגה וציוד מתכלה ועד רולטורים למבוגרים, כסאות רחצה וגם כסאות גלגלים.

מהו טיפול איכותי?

איכות הטיפול אותה יקבל המטופל המבוגר שלכם משמעותית לבריאותו הפיזית והנפשית, עליכם להקפיד לספק את כל צרכיו הרפואיים והנפשיים. טיפול איכותי משמעותו כזה המספק מענה לצרכים רפואיים וגם מצליח לשמור על כבודו של המטופל ולאפשר לו ליהנות מאיכות חיים. אין ספק כי מדובר באתגר לא פשוט, לגבי הצרכים הרפואיים תקבלו הנחיות מפורטות מהרופא המטפל, מה עושים לגבי הצרכים הנפשיים והחברתיים? איך מונעים דיכאון בגיל השלישי?
רולטור מבית דרייב

איך לצאת מהבית עם קושי בהליכה?

ההתמודדות עם הירידה בכושר התפקודי קשה מאוד בעבור המטופל, אותו אדם חברתי פעיל מתקשה לפתע ללכת בעצמו מבלי ליפול, אותו אדם אינו מזהה עוד את עצמו, מתבייש ומסתגר בביתו ובתוך עצמו. לכם כבני משפחה יש תפקיד חשוב בזיהוי מוקדם ככל האפשר של התסמינים, אם בן משפחה מבוגר שלכם מראה סימנים של הסתגרות, דיכאון או בידוד חברתי כדאי לחקור מהי הסיבה לכך.

מבוגרים רבים חוששים מאוד מהשלב בו לא יוכלו עוד לתפקד בכוחות עצמם, הם מתביישים לפנות לקבלת עזרה. איך בכל זאת תצליחו אתם כבני משפחה לסייע להם? הפתרון הראשוני בעבור קושי קל בניידות הוא רולטורים למבוגרים בעלי כושר תפקוד גבוה. עליכם להבהיר להם כי רולטורים אינם מיועדים למבוגרים עם קושי משמעותי בניידות אלא משמשים אמצעי תמיכה ובטיחות מפני נפילות בלבד.

מתוך הניסיון שלנו, הרבה מבוגרים שמסרבים בתוקף לקבל כסא גלגלים או מקל הליכה מקבלים בזרועות פתוחות רולטורים עם גלגלים. השימוש ברולטורים נוח, יעיל וקל למטופל ולבני משפחתו, מצאתם לעצמכם פתרון הליכה למבוגרים עצמאיים שכדאי לנסות.
logo בניית אתרים