לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

רולטור 3 גלגלים – למי זה מתאים?

שימוש באלומיניום בעיצוב של רולטורים הופך אותם קלי משקל ונוחים מבלי לגרוע מתחושת היציבות. דגמים חדשים של רולטור 3 גלגלים כוללים עיצוב חיצוני אפנתי, מבחר צבעים, אפשרות קיפול קלה. שימוש ברולטור 3 גלגלים מיועד למבוגרים בני הגיל השלישי הזקוקים לתוספת קלה של תמיכה במהלך ההליכה. המתקן כולל ידיות אחיזה אנטומיות לנוחות מקסימלית ואחיזה יציבה, גלגלים איכותיים וגם תיק לאחסון חפצים אישיים.

רולטור 3 גלגלים יהיה קל יותר בהשוואה למשקל של רולטור 4 גלגלים. ידיות ניתנות להתאמת אישית הופכות את השימוש נוח ובטיחותי, אפשר להתאים את הידיות לגובה של המשתמש. תוספת של מעצורי יד ומערכת בלמים הופכת את השימוש בטיחותי יותר. יתרון משמעותי של דגם 3 הגלגלים הוא האפשרות לסגור מעט את הרולטור במעברים צרים.

התמודדות נכונה עם קושי בניידות בגיל השלישי

היחלשות השרירים ומערכות הגוף מביאים לירידה בכושר היציבות. עם ההתקדמות בגיל אנחנו הופכים פחות יציבים ופחות חזקים. אם הגיע הרגע בו ההליכה כבר אינה יציבה כמו בעבר, הגיע הרגע לפנות אל חברת כל הנוחות שבעולם ולמצוא אמצעי עזר מתאימים.

מבוגרים רבים נמנעים מפעילות חברתית ובהמשך הדרך גם מכל יציאה מהבית בשל קושי בניידות. שגרת החיים של האדם נפגעת וכך גם איכות החיים. הבשורה הטובה היא שאין כל סיבה לעשות זאת כל עוד ישנם אמצעי עזר בעזרתם תוכלו לקבל בחזרה את תחושת הביטחון. עם רולטור 3 גלגלים תקבלו תמיכה קלה בהליכה ותצליחו להמשיך לשמור על תפקוד עצמאי.

את תהליכי ההזדקנות של הגוף לא נוכל לעצור, אך בעזרת אמצעי עזר אפשר להתמודד עם המוגבלות הפיזית ולהמשיך ליהנות מאיכות חיים. שמירה על עצמאות בכושר הניידות חיונית לרוח האדם. אנחנו בחברת כל הנוחות שבעולם יודעים עד כמה חשובה לבני הגיל השלישי האפשרות להתנייד בכוחות עצמם ממקום למקום. על כן, אנו מקפידים להציג דגמים חדשים ומעוצבים של רולטורים וכסאות גלגלים. אפשר היום למצוא פתרון תמיכה לשיפור כושר הניידות כמעט בכל מצב. אל תרימו ידיים לפני שתפנו אלינו ותשמעו מה יש לצוות המקצועי שלנו להציע לכם.

logo בניית אתרים