לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

רולטור 3 גלגלים לעצמאות מקסימלית

חברת כל הנוחות שבעולם מכירה היטב את הצרכים של הנשים העצמאיות בגיל השלישי. החברה מספקת מוצרים לבני הגיל השלישי עם דגש על מוצרים לנשים מתוך מטרה לספק פתרונות מקצועיים, להקל ולשפר את איכות החיים. שירותי החברה נותנים מענה מלא לצרכים הייחודיים של הגיל השלישי. ציוד בטיחות, מוצרי ספיגה, כיסאות גלגלים ושאר מוצרים מאפשרים המשך ניהול אורח חיים עצמאי תוך התמודדות עם קשיים ומגבלות גיל.

מהו רולטור 3 גלגלים?

אם אתם מחפשים אמצעי עזר לניידות בעבור נשים עצמאיות, רולטור 3 גלגלים יהיה ללא כל ספק הבחירה הנכונה. המתקן מספק תמיכה במהלך הליכה על מנת לייצב את ההליכה ולמנוע נפילות. רולטור 3 גלגלים מיועד לנשים וגברים עצמאיים המסוגלים להתנייד בכוחות עצמם וזקוקים רק לתמיכה. חשוב להדגיש כי אין מדובר באמצעי ניידות המחליף כיסאות גלגלים.

רולטור הוא אמצעי ניידות שימושי בו תוכלו לעשות שימוש קבוע בתוך הבית ומחוץ לבית. בתוך הבית השימושים יהיו תמיכה במהלך הקימה מהמיטה או מהספה, תמיכה בזמן הליכה בבית בין החדרים. השימוש ברולטור יוכל להתבצע בצורה עצמאית ואינו מחייב תמיכה צמודה של מטפל.

שימוש ברולטורים מחוץ לבית

כאמצעי תמיכה הרולטור מייצב את ההליכה ומצמצם משמעותית סכנת נפילות. רולטור 3 גלגלים נכנס בקלות לכל מעלית ללא כל קושי או צורך בקיפול המתקן. ירידה במדרגות עם רולטור אינה אפשרית ללא עזרה של מטפל או בן משפחה. לאחר היציאה מהבית ניתן להיעזר ברולטור בהליכה ברחוב, במרכזי קניות, שבילים, מקומות בילוי וכן הלאה. לאחר הסתגלות קצרה כושר הניידות ישתפר ועמו מצב הרוח.

איך מזמינים?

חברת כל הנוחות שבעולם משווקת כמה סוגים של רולטורים ושאר פתרונות ניידות בעבור בני/בנות הגיל השלישי. אתם מוזמנים להצטרף אל אלפי הלקוחות הקבועים של החברה. השירות ניתן בכל רחבי הארץ עם משלוחים עד הבית. אם אתם יודעים בדיוק באיזה דגם אתם מעוניינים תוכלו לבצע הזמנה מהירה באתר. נצלו את ההזדמנות להזמין גם מוצרי ספיגה במחירים אטרקטיביים. אם דרוש לכם ייעוץ מקצועי צרו קשר עם נציגי החברה ותקבלו מענה סבלני ואדיב.
logo בניית אתרים