לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

רולטור 4 גלגלים לעצמאות מקסימלית

חברת כל הנוחות שבעולם גאה להציג : פתרונות ניידות לגברים עצמאיים בני הגיל השלישי. מי אמר שקשיים בניידות אפשר לפתור רק עם שימוש בכיסא גלגלים? הז מנה מהיר של רולטור 4 גלגלים באתר כל הנוחות שבעולם תוכל לספק את התמיכה הדרושה להמשך ניידות עצמאית. האתר מספק מענה מלא לקשיים המתעוררים במהלך הגיל השלישי ומאפשר המשך ניהול אורח חיים שגרתי לצד המוגבלות.

כאמור, רולטור 4 גלגלים הוא פתרון ניידות המיועד לגברים עצמאיים. השימוש ברולטור מחייב שליטה מלאה בכל 4 הגפיים. השימוש ברולטור מתאים לגברים הזקוקים לתמיכה חלקית בלבד במהלך ההליכה בבית או מחוץ לבית. רולטורים ניתנים לשימוש בכל מתחם חיצוני או פנימי. ניתן לנייד אותם בקלות ממקום למקום תוך קיפול המתקן ואחסון נוח בתא המטען של הרכב.

איך מתחילים את השימוש?

מיד כאשר מופיעים סימנים ראשונים של חולשת שרירים או חוסר יציבות כדאי להתחיל שימוש באביזרי עזר. ככל שתתחילו מוקדם יותר לעשות שימוש חכם באביזרי העזר כך תצליחו לצמצם את הסיכונים לנפילות ושאר פציעות. ההסתגלות לשימוש ברולטורים מהירה ואינו כרוכה בכל תחושת אי נוחות. השימוש ברולטורים נפוץ מאוד בקרב בני הגיל השלישי ואינו דורש כל הכשרה או הדרכה.

מה מייחד את הרולטורים?

שימוש בכיסא גלגלים מעורר רתיעה בהרבה מאוד גברים עצמאיים המבקשים לשמור על עצמאותם ועל הכושר הגופני. רולטור 4 גלגלים מהווה פתרון אידאלי בעבור אותם מבוגרים הזקוקים לתמיכה חלקית בלבד במהלך ההליכה. הרולטור משמש אמצעי תמיכה בלבד המאפשר המשך ניידות בתנוחת עמידה. גלגלים איכותיים מבטיחים תנועה קלה וחלקה של המתקן ללא צורך במאמץ משמעותי. כמו כן, ניתן לבחור בדגמים חדישים הכוללים סלסלה לחפצים אישיים ובמידת הצורך גם מושב. הידיות של הרולטורים הן ידיות בטיחותיות ונוחות לאחיזה. מערכת בלימה נוחה להפעלה הופכת את השימוש בטיחותי, נוח ומהנה.

למי זה מתאים?

כל בחירה במתקן תמיכה לשיפור כושר הניידות יש לבצע בהתאם לכישורים הפיזיים והמנטליים של המשתמש בוץ רולטורים אינם מתאימים למשתמשים הסובלים מסחרחורות או בעיות של חוסר יציבות עקב חולשת גפיים. אם אנכם בטוחים באיזה מתקן תמיכה לבחור כדאי להתייעץ עם גורם מטפל בתחום הפיזיותרפיה או ריפוי בעיסוק. הצוות המקצועי של חברת כל הנוחות שבעולם ישמח גם כן לייעץ ולסייע בבחירה הנכונה.
logo בניית אתרים