לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

תפרחת חיתולים אצל מבוגרים


פתרונות למבוגרים - כי מגיע להם את הטוב ביותר...

מבוגרים רבים לצערנו נאלצים להתמודד עם בעיות הקשורות לגיל המתבגר. אחד הבעיות הקשות יותר היא בריחת שתן אצל האדם המבוגראו אי שליטה על הסוגרים באופן כללי. אדם מבוגר זה לא צריך לסבול, ישנם פתרונות רבים בתחום ספיגת היציאות גם בקרב מבוגרים,  וחייב לבחור את הדבר הנוח, היעיל והטוב ביותר עבור המבוגר הזקוק לו.

בעיות שונות הקשורות למוצרי הספיגה

מבוגרים רבים סובלים מבריחת שתן ולכן חשוב לספק להם את המוצר הטוב ביותר שיקטין את הבעיה ויעניק להם הגנה מצד אחד ומצד שני ימזער את הריחות והחוסר סטריליות הנובעים משימוש במוצר זה. ישנם מוצרים רבים בשוק וחייב לבחור את המוצר האיכותי ביותר בכדי לממש את המטרות שציינו לעיל באופן מושלם. אחת הבעיות היותר קשות היא תפרחת החיתולים אצל מבוגרים המשתמשים במוצרים מעין אילו

מהי תפרחת חיתולים בקרב מבוגרים?

תפרחת חיתולים היא דבר שנוצר כאשר מבוגרים משתמשים במוצרי ספיגה לקשישים. מגע ההפרשות השונות יחד עם פעולות הזעה יוצר פצעי לחץ באזור וסוגי פצעים שונים הגורמים למצב של חוסר נוחות עד כאב לאדם המבוגר המשתמש במוצר. הדבר גורם לאדמומיות בעור, לפצעים, לגרודים ולריח רע וחייב למנוע מלכתחילה וכמובן לטפל במקרה הצורך בכדי להעניק הגנה מרבית לעור ולגוף.

מניעת תפרחת חיתולים

כאשר בוחרים מוצרי ספיגה למבוגר בכדי למנוע את בעיית התפרחת הקשה חייב לבחור את מוצרי הספיגה האיכותיים והטובים ביותר שקיימים. מוצרי ספיגה שעשויים מחומרים מתאימים, עמידים ואיכותיים ומבטיחים שהעור יישאר יבש, נקי ובריא גם במצבים קשים מעין אלו. חייב לבחור בחברה מוכרת וידועה שמבטיחה את איכות מוצריה.

חברת "כל הנוחות שבעולם"

חברת כל הנוחות שבעולם היא חברה המובילה בתחומה בתחום אספקת חיתולים למבוגרים. חברתנו מבינה את הקושי הרב הכרוך בהתאמת חיתול לאדם מבוגר ואת הצורך להתאמת החיתול באופן הנכון ביותר בכדי למנוע בעיות כאלו ואחרות ובייחוד את בעיית התפרחת המעיקה והלא נעימה. כנסו לאתר האינטרנט שלנו, התייעצו איתנו לגבי הסוגים השונים וקבלו את חוות דעת המומחים שבתחום. כמו כן ניתן להזמין מאיתנו מוצרי ספיגה לקשישים ומבוגרים שיעשו את עבודתם באופן המקסימאלי.

חברת כל הנוחות שבעולם, הפתרון המושלם למוצרי ספיגה בקרב מבוגרים וקשישים. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשרותיכם.
logo בניית אתרים