לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

הליכון למבוגרים

הליכון הוא מוצר אינטגראלי כחלק מהמוצרים הרפואיים לו נזקקים קשישים רבים, המגיעים למצב בו הם מתקשים ללכת ממקום אחד למקום אחר. הגיל עושה את שלו ברבות השנים, ובגיל מתקדם לקשיש קשה לסחוב את גופו. על מנת שהקשיש לא ישב כל היום בבית ויהפוך מאדם שמח לאדם מתוסכל, מומלץ לרכוש עבורו הליכון, המקל על המאמץ ויאפשר לו להתנייד בכוחות עצמו.

את ההליכון ניתן לרכוש במסגרות שונות, אך חשוב להתאים אותו לצרכיו של הקשיש, עוד לפני שאתם מוציאים את כרטיס האשראי ומתחייבים לעסקה. ההליכון עתיד להחליף את רגליו של הקשיש ועל כן השקיעו זמן וקבלו ייעוץ מקצועי לפני הרכישה.

 

הליכונים מתקפלים

ברבות השנים יצרנים רבים משפרים את ההליכונים והופכים אותם לפרקטיים יותר מבעבר. כיום ישנם הליכונים רבים אותם ניתן לקפל ולאחסן ובכך למנוע את נוכחותם בחדר, נוכחות אשר תופסת מקום ומפריעה להתנהלות התקינה.

 
הליכונים נמכרים במחירים מגוונים בהתאם לדרישות המשתמש ועל כן גם מחירם משתנה באופן יחסי. ניתן כיום לרכוש הליכון בכמה מאות שקלים בודדים ואילו הליכונים מתקדמים יותר ניתן לרכוש בכמה אלפי שקלים חדשים. אין זה משנה מהו התקציב אותו הקצתם למטרה, כל עוד אתם מקפידים על בטיחות, נוחות ופרקטיות וזכרו כי הליכונים הם לא רק כלי עזר להליכה, הם פעמים רבות מהווים תחליף אולטימטיבי לרגליו של הקשיש.

 

קשישים ואופנה

עצם העובדה שהקשיש הגיע לגיל השלישי, אין זה אומר שהוא מתנתק מהסביבה ומהחוש האופנתי שאפיין ועדיין מאפיין אותו.

 הליכונים משמשים את הקשיש במהלך היום יום והם מהווים פריט אינטגראלי מהופעתו החיצונית. קשישים המייחסים חשיבות למראה, יכולים לרכוש הליכונים בעיצובים שונים המאפשרים להם להישאר בעניינים ובהתאם לצו האופנה. הליכונים מיוצרים בצבעים מגוונים ומחומרים קלים.

קשישים הולכים בטוח

הקשיש שמאבד את יכולות ההליכה, נוטה לעיתים לאבד גם את שיווי משקל גופו ועל מנת שהקשיש לא יסתכן בנפילה בלתי

רצויה, ניתן לרכוש הליכן עם מנגנון נעילה המונע מההליכון להתגלגל לאחור.

כל עוד הקשיש אינו יציב, שקלו להזמין מראש את ההליכון בעל מנגנון הנעילה ואל תקחו סיכונים מיותרים העלולים לעלות בבריאותו הקשיש.

 

אם גם אתם רוצים לרכוש ליקיריכם הליכון מתקדם שיעזור לו להמשיך ולהתנהל בחופשיות במהלך היום יום, צרו קשר עם כל הנוחות שבעולם וקבלו ייעוץ מקצועי והנחייה לגבי ההליכון הבא שיהווה רגלים לקשיש. אנו נעניק לכם שרות מקצועי, הוגן ואדיב לכל אורך הדרך.

logo בניית אתרים