לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

חיתולים למבוגרים

חברת כל הנוחות שבעולם משווקת חיתולים למבוגרים מבית נועם, שקמה, ABENA במחירים משתלמים לכל כיס.
לפרטים לחצו על כל אחד מבין החברות!

מספר המוצרים בסל : 0
  1. מוצרים למבוגרים
  2. /
  3. חיתולים ותחתונים למבוגרים
  4. /
  5. חנות חיתולים למבוגרים

חיתולים למבוגרים מידה L דגם נוצה

חיתולים למבוגרים מידה L דגם נוצה
מחיר: 45
מחיר מבצע: 39.90

חיתולים למבוגרים מידה  XL דגם נוצה

חיתולים למבוגרים מידה  XL דגם נוצה
מחיר: 47
מחיר מבצע: 41.90
חיתולים למבוגרים הם בין מוצרי הספיגה הנמכרים ביותר. כמעט כשליש מאוכלוסיית גיל הזהב משתמשים באופן יום יומי או זמני בחיתולים למבוגרים.
אנו בחברת 'כל הנוחות שבעולם' מספקים את החיתולים למבוגרים האיכותיים ביותר בשוק מוצרי הספיגה בארץ. החיתולים משמשים כמעין תחבושות היגייניות בעלי גוף ספיגת נוזלים ומניעת ריחות לא נעימים.
קיימים סוגים שונים של חיתולים למבוגרים:
תחתוני ספיגה, חיתולים דקים, חיתולים ללילה, חיתולים בגזרת תחתונים, חיתולים רב פעמיים לבריכת שחייה ועוד.
בנוסף אנו מחזיקים מוצרים משלימים כמו מגבוני גוף, מוצרי ספיגה נוספים ועוד.

כיצד לבחור את החיתולים?

תחילה, בעת בה אתם רוכשים חיתולים למבוגרים עליכם לבדוק שהמוצר אכן תואם לבעיית המבוגר, האם מדובר בחיתולים למבוגרים אשר מתאימים לאנשים הסובלים מבריחת שתן או לחילופין מדובר בחיתולים לאנשים אשר סובלים מחוסר שליטה מוחלט בסוגרים? עליכם לבחור בחיתולים למבוגרים המגיעים עם גזרה אלסטית שיעניקו לאדם חופש תנועה שלא יגביל אותו באף פעם במהלך היום, דבר שבמרבית המקרים יגיע בעת בה תרכשו מוצר של החברות המוכרות והידועות יותר בשוק. 

מתי כדאי לרכוש חיתולים למבוגרים?

ברוב המוחלט של המקרים, ביצוע רכישת חיתולים למבוגרים באופן שוטף עשויה להוות את אחת הפעולות שתידרשו לעשות בעת הגעתכם לגיל השלישי, אך ניתן לומר באופן חד משמעי כי קיימים מקרים נוספים בהם קיים הצורך ברכישת חיתולים למבוגרים. קיימים מגוון סממנים שונים אשר עלולים להעיד על הצורך ברכישת חיתולים למבוגרים, סממנים שבמידה ותדעו לזהות אותם אתם עשויים להיות אלה אשר יקלו על אותו אדם. בעת בה אנו מבחינים בתסמינים מסוימים, כמו בכל תחום בריאותי אחר, ניכר כי אבחנה של הבעיה תמיד תהיה הצעד הראשון אל עבר הפתרון. אי לכך, ריכזנו עבורכם את מגוון הפרמטרים השונים שחשוב לשים לב אליהם, על מנת להבטיח כי אכן מדובר במצבים המצריכים רכישת חיתולים למבוגרים, מדובר בין היתר במצבים הבאים:


תפקוד נמוך


מדובר למעשה במקרה אשר מתרחש בעיקר בגיל השלישי אך מדובר גם בתופעה אשר עשויה להיגרם כתוצאה ממחלות או לחילופין תאונות אשר הובילו את האדם למצב סיעודי בו הוא נדרש להיות תלוי באחרים, לדוגמא בעקבות ירידה במצב הקוגניטיבי, מחלה דמנטית, נכות ברמה מסוימת וכן הלאה וכן הלאה. במקרים כאלה, ייתכן כי האדם לא יוכל לפנות לטיפול בכוחות עצמו וייעלץ להיעזר באנשים נוספים שילוו אותו. על מנת למנוע מצבים של הרטבה שאינם תלויים באחר, ההמלצה המרכזית תהיה לבצע רכישה של חיתולים למבוגרים.


חוסר שליטה בסוגרים 


מצבים של חוסר שליטה בסוגרים אשר נגרמים בעקבות התרופפות של השרירים, אשר עלולים לגרום לבריחת שתן הם מצבים שכיחים במיוחד בקרב אנשים בגיל השלישי וניתן לומר באופן חד משמעי כי מדובר בתופעה שהולכת ומחמירה ביחד עם חלוף השנים ועל כן, יש לציין כי מדובר בתופעה הנפוצה יותר בקרב נשים בגילאים צעירים יותר. 


מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותכם 24 שעות ביממה. אין צורך בתחושת חוסר נעימות אנו שומרים על פרטיותכם בכל שלב משלבי הרכישה.

הנוחות האישית צריכה להיות בראש סדר העדיפויות בבחירת חיתולים למבוגרים או מוצרי ספיגה אחרים. יש לבחור את המוצרים הטובים, המתקדמים, והנוחים ביותר מבחינה טכנולוגית.

טואול - בניית אתרים