לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

חיתולים למבוגרים בגדרה והסביבה – כמה כדאי לקנות?

מוצרי ספיגה וחיתולים למבוגרים ניתנים היום לרכישה בכל בית מרחקת שכונתי. כמוצר בסיסי המשמש כ-30% מהאוכלוסייה המבוגרת בישראל, אין כל סיבה שתרגישו בושה לרכוש חיתולים למבוגרים בגדרה והסביבה. אתר כל הנוחות שבעולם מזמין אתכם לבצע הזמנה של חיתולים למבוגרים בגדרה יחד עם מוצרי ספיגה נוספים. המוצרים יגיעו אליכם במשלוח מהיר עד לפתח הבית כך שתוכלו לחסוך את היציאה מהבית ולשמור על פרטיותכם.

שימושים של חיתולים למבוגרים

בעיות שליטה על הסוגרים ובריחת שתן הן חלק בלתי נפרד מתופעות הגיל השלישי. ישנם מקרים בהם מדובר בבריחת שתן קלה ומקרים של מטופלים סיעודיים ללא כל שליטה על הסוגרים. הבשורה הטובה היא שיש באתר כל הנוחות שבעולם פתרונות ספיגה מתאימים לכל אחד מהמצבים. ישנם מוצרי ספיגה המיועדים למצבים של בריחת שתן קלה בקרב נשים וגברים וישנם חיתולים למבוגרים הנותנים מענה לאי שליטה על הסוגרים באופן מלא.

השימוש בכל מוצרי הספיגה ניתן לביצוע בצורה דיסקרטית. איש לא יוכל לדעת שאתם עושים שימוש במוצרי ספיגה למבוגרים. קיימים מוצרים המיועדים לשימוש עצמאי לצד מוצרים המיועדים למבוגרים הנעזרים במטפל צמוד. בכל שימוש במוצרי למבוגרים יש להקפיד על החלפה תדירה ורמה גבוהה של היגיינה.

איך בוחרים חיתולים למבוגרים בגדרה?

מבוגרים רבים מעוניינים להתחיל לעשות שימוש במוצרי ספיגה. הם מוצאים את עצמם נמנעים מפעילויות חברתיות בשל חשש מהרטבה. אם אתם עומדים בפני קנייה ראשונה של מוצרי ספיגה למבוגרים הגעתם למקום הנכון. אתר כל הנוחות שבעולם הוא המקום בו תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי אישי ודיסקרטי, להתרשם ממבחר דגמים ולמצוא פתרון לבעיה שלכם.

ההבדלים בין מוצרי הספיגה באים לידי ביטוי במידות שונות, בחומרי הגלם ובדרגות ספיגה. ישנם חיתולים למבוגרים עם כושר ספיגה רב המיועדים לשימוש במהלך שנת הלילה, ישנם דגמים דקים יותר המיועדים לשימוש במהלך היום וישנם סוגים של חיתולים המיועדים לתת מענה למצבים של אי שליטה מלא על הסוגרים. את המידה המתאימה לכם ביותר תבחרו בהתאם למשקל הגוף והיקף הגוף. את סוג החיתולים תבחרו בהתאם לחומרת בעיית בריחת השתן או אי השליטה על הסוגרים.
logo בניית אתרים