לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

חיתולים למבוגרים בכפר סבא  - מה חשוב לדעת לפני הקנייה?

שימוש נכון במוצרי ספיגה הוא הסוד להמשך ניהול אורח חיים חברתי ותוסס גם בגיל השלישי. בעיות בריחת שתן ואי שליטה על הסוגרים נפוצות מאוד בגיל השלישי ובכל זאת מדובר בנושא אותו נרצה לשמור בדיסקרטיות. חיתולים למבוגרים בכפר סבא הם מוצר בסיסי בעבור בני הגיל השלישי, ניתן לרכוש אותם בכל בית מרקחת ובכל סופרמרקט גדול. למרות זאת, רוב המשפחות בוחרות לרכוש חיתולים למבוגרים בכפר סבא ובשאר אזורי הארץ אונליין. אתר כל הנוחות שבעולם הוא הדרך הנוחה והדיסקרטית ביותר לרכישת חיתולים למבוגרים ושאר מוצרי ספיגה.

חיתולים למבוגרים לשימוש יומיומי

בריחת שתן דורשת שימוש במוצרי ספיגה בבית ומחוץ לבית. החיתולים מהווים פתרון נוח במהלך השהייה בבית, במהלך פעילות חברתית וגם במהלך ביצוע סידורים פשוטים בבנק או בסופרמרקט השכונתי. כאשר עושים שימוש נכון בחיתולים איש לא יוכל לזהות שאתם סובלים מבעיה של בריחת שתן. החיתולים נוחים ללבישה ויעילים למניעת מקרים של מבוכה עקב הרטבה.

שימוש בחיתולים עקב קושי בניידות

ישנם מקרים בהם השימוש בחיתולים נדרש עקב קושי זמני או קבוע בניידות עקב מחלה או נכות. חיתולים למבוגרים נותנים מענה גם למקרים בהם האדם כן מסוגל לשלוט על הסוגרים, אך אינו מסוגל מבחינה פיזית להגיע אל השירותים. מוצרי הספיגה תומכים בתהליך ההחלמה של הגוף ומאפשרים מנוחה מלאה עד לשלב בו תתאפשר חזרה לשימוש רגיל בשירותים. חיתולים למבוגרים נותנים מענה גם למקרים של הרטבות לילה, דמנציה ושאר בעיות נוירולוגיות המאפיינות את הגיל השלישי.

שימוש נכון בחיתולים

הקפדה על היגיינה יחד עם שימוש נכון חיוניים למניעת מצבים של אדמומיות, דלקות וגירויים בעור. שימוש נכון בחיתולים ימנע את תופעות הלוואי הלא נעימות ויהפוך את התהליך כולו הרבה פחות מביך וקשה. בכל מקרה של תפרחת חיתולים או זיהום אחר בעור יש לטפל בהקדם בעזרת תכשירים מתאימים.

מחירים של חיתולים למבוגרים בכפר סבא

שוק מוצרי הספיגה למבוגרים הפך בשנים האחרונות תחרותי. משמעות הדבר היא שאפשר למצוא חיתולים איכותיים במחירים שווים לכל כיס. אתר כל הנוחות שבעולם מציע מבחר דגמים של חיתולים בטווחי מחירים המאפשרים לכל אחד למצוא לעצמו מוצרי ספיגה מתאימים. על מנת לחסוך תוכלו לעשות שימוש במהלך היום במוצרי ספיגה פשוטים וזולים הדורשים החלפה תכופה. במהלך הלילה תעשו שימוש במוצרי ספיגה איכותיים יותר (גם יקרים יותר) עם כושר ספיגה טוב יותר. 
logo בניית אתרים