לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

חיתולים למבוגרים ומוצרים נוספים


אמצעי ספיגה מתקדמים כגון חיתולים למבוגרים מעניקים לאלפי גברים ונשים ברחבי העולם את האופציה לקיים אורח חיים נורמטיבי. מדובר באחוז גבוה מאד מאוכלוסיית הגיל השלישי הסובלת מבריחות שתן או אי יכולת לשלוט בסוגרים וביציאות ברמה הפוגעת באיכות חייהם וגוררת אחריה תופעות נפשיות ופיזיולוגיות קשות.

פתרונות ספיגה

חיתולים למבוגרים מגיעים בכמה דרגות ספיגה, בדיוק כמו תחבושות הגייניות גם הם מאפשרים קליטה של כמות נוזלים מסוימת. מכיוון שהם בנויים ומיוצרים אחרת יש לדעת להתאים את אמצעי הספיגה הנכון למידת הצורך והקושי.
טיטולים למבוגרים הם אופציה נהדרת עבור מי שזקוק לאמצעי ספיגה יום יומי. הטיטולים מתלבשים על איזור האגן ומונעים את בריחת היציאות וכן בשימוש נכון מונעים ריחות לא נעימים. טיטולים למבוגרים מתאימים גם לשימוש לילה ובהתאם לצורך.
מלבד החיתולים הללו ישנם אמצעי ספיגה קלים יותר, למשל תחתונים סופגנים חד פעמיים המאפשרים נוחות מקסימלית, דיסקרטיות והגנה מירבית לאורך כל שעות היום. תחתונים אלו מתאימים לסובלים ולסובלות מבריחות שתן קלות יחסית ואקראיות.

אינטימיות דיסקרטית

הדבר האחרון שמבוגרים הסובלים מבריחת שתן או אי שליטה בסוגרים מעוניינים בו הוא כניסה לחנות פארם ורכישה פומבית של אמצעי ספיגה כמו טיטולים למבוגרים. המבוכה הכרוכה במעמד הזה משתקת לגמרי וגורמת אי נוחות ואף סבל נפשי רב.
אנו בחברת  'כל הנוחות שבעולם' מכירים את הצורך שלכם באינטימיות ודיסקרטיות מקסימלית ולכן אנו מעניקים ללקוחותינו שירות אישי במרכז ההזמנות ומאפשרים משלוחים ישירים של טיטולים למבוגרים עד פתח הבית. אין צורך במידע אישי או חשיפה, ואין צורך להתמודד עם מבטים של אחרים.
חיתולים למבוגרים שקמה

איכות בלתי מתפשרת

מוצרי ספיגה נמכרים כיום ברשתות פארם רבות וכן באתרי האינטרנט השונים. הקושי לבחור במוצר מסויים או בחברה כלשהי נובע מאי הבנה בתחום או מחוסר ידע. ההמלצה שלנו כמומחים בתחום מוצרי הספיגה בכלל ובחיתולי מבוגרים בפרט היא לבחור במוצר איכותי, בעל יכולת ספיגה גבוהה, מידות תואמות, מוצר שעשוי מחומרי גלם שאינם יוצרים אלרגיות או מגרות את עורם העדין של המבוגרים, בעלי ריח נעים ותחושה טובה.
אצלנו נמכרים אך ורק מוצרים בעלי תו תקן ישראלי או בינלאומי, שנבדקו ונמצאו מתאימים וראויים לשימוש יומי עבור מבוגרים וקשישים בגיל השלישי הזקוקים להגנה מירבית.

כל הנוחות שבעולם

אנחנו בחברת כל הנוחות שבעולם מעניקים לכם את האפשרות ליהנות ממוצרי ספיגה ברמה הגבוהה ביותר וממוקד שירות אישי וישיר אנו עומדים לרשותכם 24 שעות ביממה על מנת שתחושו מוגנים ובטוחים.

המוצרים שלנו נרכשים ממיטב היצרנים והמייבאים בישראל והם מתאימים כמובן לשימוש בקרב גברים ונשים כפתרון זמני (בעקבות מחלה למשל) או באופן קבוע.
למידע נוסף עבור חיתולים למבוגרים מחיר והצעה מסודרת, צרו עמנו קשר בטלפון מספר: 072-2521212
logo בניית אתרים