לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

שאלות ותשובות:

גיל הזהב מביא עמו התמודדויות חדשות, אתם מתמודדים עם שינויים גופניים לצד שינויים מנטליים, ההתמודדות אינה קלה לקשיש עצמו וגם לבני המשפחה הקרובים המקיפים אותו. לשמחתכם, קיימת היום מערכת תמיכה מלאה לבני גיל הזהב ומשפחותיהם, בעזרת ייעוץ מקצועי של מומחים בתחום תצליחו להתמודד עם הקשיים, להסתגל לשינויים ולהמשיך לנהל אורח חיים שגרתי.

בעיות של שליטה על הסוגרים מופיעות לרוב כבר בגיל 65, היום גילאי 60 אינם נחשבים לגילאים מבוגרים, זהו השלב בו בני גיל הזהב מתחילים ליהנות מגיל הפרישה ומגלים תחומי עניין ופעילויות חברתיות חדשות. מה עושים כאשר בעיות אי שליטה על הסוגרים מעיבות על ההנאה מהשנים הטובות של גיל הזהב? כאן תוכלו למצוא את התשובות לשאלות נפוצות בתחום ולהזמין מוצרי ספיגה מתאימים.

אם יש לכם שאלות נוספות עליהן לא מצאתם כאן תשובה מספקת תוכלו ליצור קשר עם הצוות המקצועי של חברת כל הנוחות שבעולם ולקבל מענה אישי.

מהו הגורם לאי השליטה בסוגרים?

קיימות דרגות משתנות של אי שליטה על הסוגרים, ישנם מצבים של דליפת שתן קלה, בריחת שתן ברמה בינונית וגם אי שליטה מוחלטת על הסוגרים. הפגיעה ביכולת השליטה על הסוגרים נובעת בעיקר מהיחלשות של שרירי רצפת האגן והשריר הטבעתי, היחלשות השרירים גורמת לכך שאנכם מסוגלים לעצור את השתן. גורמים נוספים לפגיעה בשליטה על הסוגרים הם מחלות כמו סוכרת, מחלות הפוגעות בכליות, בעיות בתפקוד שלפוחית השתן ונטילה של תרופות המעודדות ייצור מוגבר של שתן.

האם כולם סובלים מהבעיה?

בעיות של שליטה על הסוגרים נפוצות מאוד בקרב מבוגרים, במעגל החברתי שלכם ישנם בוודאי כמה גברים ונשים המשתמשים באופן קבוע במוצרי ספיגה. ברוב המקרים הירידה ביכולת השליטה על הסוגרים נובעת מהעלייה בגיל, אך קיימים מקרים בהם התופעה מופיעה כבר בגיל צעיר לצד מקרים בהם בני 80 וגם בני 90 אינם סובלים כלל מבריחת שתן או בעיות עם הסוגרים.

באיזה מוצר כדאי לבחור?

אנחנו מציעים כמה סוגים של מוצרי ספיגה למבוגרים מתוך מטרה לתת מענה לכלל האוכלוסייה. כאן יוכלו כל אחד וכל אחת למצוא לעצמם מוצרי ספיגה מתאימים. קיימים מוצרי ספיגה המחליפים את התחתונים (מכנסוני ספיגה או חיתולים למבוגרים) לצד פדים אותם מדביקים בתחתית התחתון, להגנה מלאה במהלך הלילה נוכל להציע גם סדיניות סופגות. הדרך הטובה ביותר לזהות את מוצרי הספיגה המתאימים לכם היא התנסות אישית.
חיתולים למבוגרים חברת שקמה

logo בניית אתרים