לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

כיסאות גלגלים לגיל השלישי

כיסא גלגלים הוא כלי ניוד עבור אנשים הסובלים מנכות או קושי ללכת בכוחות עצמם. עם השנים שחולפות, היצע כסאות הגלגלים משתפר ותהליכי הייצור מתאימים את המוצר לצרכים רבים ומגוונים, על מנת להקל על המשתמש שחווה את חייו בין כה וכו בקושי רב.

כיסא הגלגלים בנויי בצורת כיסא, ובקצה רגליו מחוברים גלגלים שמתגלגלים באמצעות ידיו של המשתמש ואם אין בכוחותיו להניע עצמו, מחוברות לכיסא שתי ידיות המאפשרות למלווה להניע את הכיסא. כיום ישנם גם כיסאות גלגלים ממונעים אותם ניתן להניע באמצעות  ג'ויסטיק לנוחיות המשתמש.

לכל אדם שנזקק לכיסא גלגלים מתאימים היצרנים כסא בהתאם לצרכיו ולדרגת הקושי שלו. ניתן אף למצוא כיסאות גלגלים לאוכלוסיה שומרת שבת, כסא בהתאמה מלאה לכלי הרכב ועוד.

 

כיסאות גלגלים לגיל השלישי

מרבית מהאוכלוסייה הנעזרת בכיסא גלגלים, הגיעה לגיל השלישי, בו היכולת לתפקד באופן עצמאי היא מוגבלת כדרך הטבע. הקשיש שנעזר בכיסא נזקק על פי רוב לסיוע בניוד ועל כן כיסא גלגלים אופייני לגיל זה הוא הכיסא הסטנדרטי שנקרא בשפה המקצועית טרנזיט – כיסא גלגלים להעברה.

הכיסא צר באופן יחסי ליתר כסאות הגלגלים כך שניתן לעבור איתו בקלות במקומות צרים, והוא מסתובב בקלות כך שהמלווה לא מתקשה להניע את הקשיש ממקום אחד למשנהו.

משום שכיסא הגלגלים מאוחסן בבית בעת בה לא נזקק הקשיש לעבור ממקום למקום, ניתן לקפל אותו בקלות ולאפשר מרחב

 בבית מבלי שהכיסא יתפוס אותו ויפריע לתזוזה החופשית בחללים השונים.

הגלגלים שמחוברים לכיסא מאפשרים תנועה חופשית ופשוטה ובכל כיסא מותקנים 4 גלגלים, שניים גדולים מאחור ושני גלגלים קטנים מקדימה. רגליות מותקנות בקדמת הכיסא ותפקידן הוא לאפשר לקשיש להניח עליהן את רגליו ולשבת בנוח כל זמן שהוא משתמש בו, בעת הירידה מהכיסא, מתקפלות הרגליות בקלות וללא מאמץ מיותר.

כיסא המונע התהפכות ונפילה

הפחד העיקרי של בני המשפחה הוא כי הקשיש יגיע למצב בו הוא מתהפך עם הכיסא וצונח אל הקרקע. על מנת להעניק פתרון לבעיה זו, קיימת אפשרות להוסיף לכיסא מנגנון המונע את הנפילה. חלק מהכיסאות אותן תרכשו מגיעים עם המנגנון כחלק מתהליך הייצור, אך בהחלט קיימים כסאות אליהם מומלץ להוסיף את המנגנון.

אם גם יקירכם הגיע לגיל השלישי והוא מתקשה ללכת בכוחות עצמו, כיסאות גלגלים הם פתרון אידיאלי עבורו, פנו אל כל הנוחות שבעולם שם, יאפיינו את צרכיו ויתאימו לו כיסא שיקל על התנהלותו במהלך היום יום כי ליקירכם מגיע כל הנוחות והבטחון שבעולם  


logo בניית אתרים