לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

  1. ראשי
  2. /
  3. בטיחות באמבטיה
  4. /
  5. כיסאות רחצה

כיסאות רחצה למבוגרים

כיסא רחצה הוא מוצר חובה לנוחיותם ובטיחותם של בעלי מוגבלויות, מבוגרים, או כאלו המתקשים לעמוד זמן ממושך.

כיסאות רחצה למבוגרים נועדו כדי להבטיח את הבטיחות והיציבות של היקרים לנו בזמן המקלחת.

אצלנו בכל הנוחות שבעולם ניתן למצוא מגוון רחב של כיסאות רחצה למבוגרים כיסא רחצה לשירותים עם מושב קשיח, כיסא רחצה שירותים למידות גדולות ועוד

מספר המוצרים בסל : 0

כסא שירותים עם מושב קשיח

Operation Tag
כסא שירותים עם מושב קשיח
מחיר: 599
מחיר מבצע: 490

כסא רחצה שירותים דגם BERLIN

Operation Tag
אחריות ל5 שנים כסא רחצה שירותים דגם BERLIN
מחיר: 2,100

כסא רחצה שירותים טילט עם משענת ראש

Operation Tag
כסא רחצה שירותים טילט עם משענת ראש
מחיר: 2,100
מחיר מבצע: 1,600

איך לבחור כיסא רחצה למבוגרים?

ניתן לומר כי קיימים לא מעט אנשים מבוגרים, בין אם מדובר במבוגרים בגיל השלישי ובין אם מדובר בנכים התלויים בכיסא גלגלים או אפילו כאלו שמתקשים לעמוד לפרק זמן ארוך וממושך, אנשים כאלו אשר מתקשים להתרחץ ללא עזרה של אדם אחר וכל מקלחת, עשויה לחשוף אותם למספר סיכונים שונים. כיסא רחצה מהווה את הפתרון האידיאלי עבור אותם אנשים. כיסא רחצה למעשה נועד על מנת לאפשר לאותם מבוגרים ליהנות ממקלחת נעימה ובטוחה. כל אותם אנשים אשר מחפשים אחר רכישת כיסא רחצה, עתיד לגלות כי קיים מגוון רחב של דגמים שונים המוצעים בשוק, מגוון אשר עשוי ליצור בלבול בקרב לא מעט צרכנים. אותם דגמים שונים נבדלים זה מזה במספר מאפיינים שונים כמו גודל הכיסא, עיצוב הכיסא, עמידות, תוספות לכיסא בהתאם למטופל וכן הלאה וכן הלאה. על מנת להבטיח כי אתם אכן מבצעים את הבחירה האידיאלית ביותר עבורכם, ההמלצה המרכזית תהיה תחילה להכיר כמה שיותר דגמים ועם כן, בהתאם לצרכים האישיים של המשתמש - לבחור את כיסא הרחצה האופטימלי. 


בחירת כיסא רחצה למבוגרים


תהליך בחירת כיסא רחצה תתבסס תחילה על הצרכים האישיים של המשתמש עבורו מיועד כיסא הרחצה, צרכים כמו מצבו הבריאותי, רמת התפקוד, מאפיינים פיזיולוגים שונים וכדומה. פרמטר נוסף שחשוב לשים לב אליו בעת בה בוחרים כיסא רחצה למבוגרים, יהיה מידת הנוחות שהכיסא מציע, כך למשל, ישנם דגמים שונים המגיעים בליווי ריפודים מסוגים שונים וכמו כן, מומלץ לוודא כי הכיסא אכן מספק את מידת הנוחות הרצויה. בעת מעמד הרכישה, מומלץ לקחת בחשבון כי טווח המחירים של כיסאות הרחצה השונים בשוק הוא רחב בצורה משמעותית. 

טואול - בניית אתרים