לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

כיצד לבחור כסאות גלגלים

כסאות גלגלים עשויים ממרכיבים רבים הנבחרים באופן אידיאלי כדי לענות על צרכי אדם באמצעות הכיסא. הסיבות לבחירת הכיסא והאפשרויות הזמינות מגוונות כמו האנשים שמשתמשים בו. הדבר החיוני ביותר טרם רכישת או שכירת כיסא גלגלים הוא לוודא שהוא מתאים היטב לצרכי האדם המשתמש בו. השיטה הטובה ביותר לעשות זאת היא לעבוד עם מומחה כיסאות גלגלים.


מסגרות כסאות גלגלים

המסגרות עשויות להיות מוצקות או מתקפלות. מסגרות מתקפלות מיועדות לתנועה ואחסון קלים. מנגנון הקיפול גמיש ומעניק לכיסא נסיעה חלקה כאשר המשטחים אינם ישרים, בכך שהוא מאפשר לכל ארבעת הגלגלים להיות יציבים על הקרקע יותר זמן.


כסאות גלגלים בעלי מסגרות נוקשות

מסגרות נוקשות הן חזקות וקלילות, ודורשות תחזוקה מועטה שעשויה להפחית את העלויות לטווח הארוך. יש להם יותר אפשרויות כוונון והם מאפשרים תיאום מדויק יותר של הגלגלים. תכונה זו רצויה למשתמשים צעירים או פעילים ביותר.

כסא גלגלים קל משקל

שיקולי הבחירה

בעת בחירת מסגרת, יש לשקול את מטרת השימוש של כיסאות גלגלים ואפשרויות אחסנתו, למשל בתא המטען של המכונית לעומת הנחתו על המושב האחורי. חשוב להבין אף כיצד מתקפלים הרכיבים.


המושב של כסאות גלגלים

המושב תומך ברגליים העליונות ובאזור הישבן. כרית המושב עשויה להיות במנשא או מסוג נוקשה. אם אדם מבלה חלק גדול מהיום בכיסא גלגלים, הוא זקוק לבסיס מוצק יותר. על בסיס המושב מוצבת כרית. כל הגלגלים צריכים להיות מצוידים בכרית נשלפת לפיזור לחצים, ספיגת זעזועים ומיצוב.


כריות כסאות גלגלים

סוגי הכריות רבים מספור אך לרוב עשויים קצף, ג'ל, אוויר או כריות שילוב. כרית נכונה מסייעת להפחתת הלחץ באמצעות מתן שטח גדול יותר לאזור הרגליים. לדוגמא, אם עומק המושב קצר מדי, זה יפחית את המשקל תחת הירך ועלול לגרום לעליות מסוכנות בלחץ תפקוד העור.


logo בניית אתרים