לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

כסאות גלגלים

חברת כל הנוחות שבעולם משווקת מגוון רחב של כסאות גלגלים , חברתנו מספקת את כסאות הגלגלים האיכותיים ביותר במחיר משתלם לכל כיס, ברשותנו כסאות גלגלים ממונעים, חגורות קשירה למניעת החלקה מכסאות גלגלים.
מספר המוצרים בסל : 0
  1. מוצרים למבוגרים
  2. /
  3. הליכונים וכיסאות גלגלים
  4. /
  5. כסאות גלגלים

כסא גלגלים דגם עדי חשמלי מתקפל

Operation Tag
כסא גלגלים דגם עדי חשמלי מתקפל
מחיר: 8,900
מחיר מבצע: 4,500

כסא גלגלים דגם פרידום אוסטרליה 12 ק"ג קל משקל

Operation Tag
כסא גלגלים דגם פרידום אוסטרליה 12 ק"ג קל משקל
מחיר: 1,390

כרית ספר תורה

כרית ספר תורה
מחיר: 290

כסא גלגלים חשמלי דגם תמר

Operation Tag
כסא גלגלים חשמלי דגם תמר
מחיר: 7,500
מחיר מבצע: 5,900

כסא גלגלים ריקליינר

כסא גלגלים ריקליינר
מחיר: 2,100

כסא גלגלים סיעודי עם ידיות ארוכות דגם דריה

כסא גלגלים סיעודי עם ידיות ארוכות דגם דריה
מחיר: 999

רגליות מתרוממות

רגליות מתרוממות
מחיר מבצע: 550

הרגע בו בני המשפחה המבוגרים מראים סימנים של קושי בניידות תופס אותנו לא מוכנים, איך בכל זאת נדע לבחור נכון כסאות גלגלים? איך נזהה את הרגע הנכון להתחיל להשתמש בכסא גלגלים ובשאר אמצעי עזר לטיפול בבני הגיל השלישי? הדרך הנכונה לצלוח את התהליך כולו תהיה פנייה אל מומחה כסאות גלגלים של חברת כל הנוחות שבעולם.


כחברה מובילה בתחומה מציעה חברת כל הנוחות שבעולם מבחר גדול של מוצרים לבני הגיל השלישי, המוצרים נותנים מענה לכל צרכי הטיפול במאפיינים הייחודיים של הגיל השלישי. אנחנו מציעים החל מכסאות גלגלים, ציוד בטיחות, הליכונים ועד תחתוני ספיגה, חיתולים למבוגרים ושאר מוצרים להתמודדות נוחה יותר עם המגבלות הפיזיות של הגיל השלישי.


מגוון כסאות הגלגלים שאנחנו מציעים עונים על צרכים שונים, כל אדם בוחר לעצמו כסא גלגלים על פי צרכים ספציפיים ומאפיינים אישיים. הסיבות לבחירת הכסא ואופי השימוש בו משמשים פרמטר חשוב בדרך אל הבחירה הנכונה, בעזרת מומחה לכסאות גלגלים מטעמנו נוודא כי נבחר הכסאא המתאים ביותר לצרכי המשתמש בו.


מסגרת מתקפלת או מלאה

קיימים היום כסאות גלגלים מתקפלים לצד כסאות עם מסגרות מלאות מוצקות ללא אפשרות קיפול, נציין כי הדגמים המתקפלים יציבים ובטיחותיים. מסגרת מתקפלת מתאימה למקרים בהם נרצה לאחסן את הכסא ובמקרים בהם נרצה לנייד את הכסא בתא המטען של הרכב. מנגנון קיפול נוח, מהיר ופשוט מאפשר את קיפול ופתיחת הכסא ללא מאמץ ניכר.


מה מתאים לשימוש ממושך רב?

אחת השאלות החשובות ביותר בדרך לבחירה נכונה עוסקת באופי השימוש שלכם בכסא, האם צפוי שימוש רב בכסא עם פעילות רבה או שימוש חלקי בלבד תוך פעילות סולידית? כסאות גלגלים עם מסגרת מתקפלת יהיו יציבים ונוחים לנסיעה על משטחים חלקים ומחוספסים קלות. כסאות עם מסגרת מלאה נוקשה (ללא אפשרות קיפול) מאפשרים תנועה מדויקת יותר של הגלגלים, הם מתאימים יותר למשתמשים פעילים ולשימוש לטווח ארוך.


נוחות המושב

אין ספק כי על המושב להיות נוח, אך יחד עם נוחות חשוב לבחון גם את התמיכה אותה מעניק המושב לאזור הישבן, הגב והרגליים. ישיבה ממושכת על הכסא דורשת בסיס מוצק עם כרית נוחה, ניתנת לניקוי, במידת הצורך אפשר להוסיף כרית למניעת פצעי לחץ. לפיזור נכון של לחצים ובלימת זעזועים על הגלגלים להיות עטופים גם כן באמצעים לספיגת זעזועים.
טואול - בניית אתרים