לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

כיסאות גלגלים בטוחים לשימוש

שיקולי בטיחות מנחים כל בחירה של אמצעי ניידות או עזר, בני הגיל השלישי נוטים בקלות לנפילות ופציעות. בבואנו לבחור בעבורם אמצעי עזר עלינו להקפיד לבחון היטב את ההתאמה בין אמצעי העזר לבין היכולות הפיזיות והמנטליות שלהם. בבואנו לבחור כסאות גלגלים חשוב יהיה לבחון את היציבות של הכסא, את התאמתו למשקל הגוף של הקשיש, את ממשק ההפעלה ואת התאמת הכסא לסביבת המגורים.

טיפ חשוב, אם יש בבית מעלית או שביל גישה חשוב לבצע מדידות מדויקות בכדי לוודא אפשרות לכניסה נוחה עם כסא הגלגלים אל המעלית ואל הבית.

חברת כל הנוחות שבעולם מובילה בישראל בתחום, אנו מספקים מוצרים לבני הגיל השלישי תוך הקפדה על איכות גבוהה, בטיחות מרבית, ייעוץ מקצועי ומבחר גדול של פתרונות ומוצרים לכל צורך. כאן תוכלו למצוא מענה מקיף לכל הצרכים הייחודיים של בני הגיל השלישי, כפתרונות למקרים של קושי בניידות נציע כסאות גלגלים, אביזרי בטיחות, הליכונים ועוד. צרו קשר לקבלת מענה מפורט ומקצועי עד לשביעות רצון מלאה והתאמה נכונה.

מהו שימוש בטיחותי בכסא גלגלים?

כסא גלגלים יציב כולל 4 גלגלים לפחות : שני גלגלים גדולים בחלק האחורי של הכסא ושני גלגלים קטנים יותר בחלקו הקדמי. רגליות מותקנות בחלק הקדמי של הכסא בכדי לאפשר הנחת רגליים וישיבה נוחה, הרגליות חשובות לשמירה על בטיחות במהלך הירידה מהכסא.

אחד החששות העיקריים הוא מפני התהפכות עם כסאות גלגלים או נפילה מהם, תוך תוספת של מנגנון מיוחד המונע נפילה והתהפכות של הכסא ניתן יהיה לצמצם משמעותית סיכון זה. הדגמים החדשים בתחום כבר כוללים את המנגנון, אל חלק מהדגמים הישנים ניתן יהיה להוסיף את המנגנון.

איזה כסא הכי בטיחותי?

מאפייני השימוש בכסאות גלגלים אינדיבידואלים, כל אדם מביא עמו צרכים ומאפיינים משלו, באחריות המשפחה לעקוב אחר השימוש בכסא ולוודא כי נעשה בו שימוש נכון בהתאם לנהלי הבטיחות. עם כל שינוי פיזי או מנטלי יש לבחון מחדש את ההתאמה של הכסא לצרכים ולציפיות של המשתמש בו, הדרך הנכונה ביותר לוודא בחירה נכונה ובעיקר בטיחותית היא עבודה עם מומחה כסאות גלגלים.

logo בניית אתרים