לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

כיסאות גלגלים לגיל הזהב - מה מתאים?

לכל אדם הזקוק לכסא גלגלים אנחנו בחברת כל הנוחות שבעולם נמצא את הדגם המתאים ביותר, קיימת אפשרות להזמנה של כסאות גלגלים בהתאמה אישית. כל שעליכם לעשות בכדי למצוא כסא גלגלים מתאים או לייצור קשר ולספר על הצרכים, הציפיות, אורח החיים וההעדפה האישית, הניסיון הרב שלנו בתחום יסייע לנו לעזור לכם לבחור נכון ולמצוא את הכסא הטוב ביותר בעבורכם. קיימים דגמים שונים של כסאות במידות שונות, רמת ההתאמה האישית כה גבוהה עד כי אפשר למצוא גם כסא גלגלים מתאים לשומרי שבת.

כיסאות גלגלים לגיל הזהב

ההתקדמות בגיל מביאה עמה פעמים רבות ירידה טבעית בכושר הניידות, הבשורה הטובה היא שאפשר וכדאי היום בעזרת אמצעי עזר להמשיך ליהנות מכושר ניידות ומאיכות חיים טובה. סוגים רבים של מגבלות ניידות ניתנים היום להתמודדות עם כסאות הגלגלים ושאר אביזרי עזר, רבים מבני הגיל השלישי נעזרים בכסאות גלגלים בהיקף מלא או חלקי.

בחירה נכונה של כסאות גלגלים לגיל הזהב תהיה כסא נוח לשימוש ולהעברה, אנו ממליצים על כסא בעל מבנה צר אך יציב מאוד, כסא עמו תוכלו לעבור בקלות גם במקומות צרים, להסתובב בקלות ולכוון אותו בקלות. חשוב להבהיר כי ישנו הבדל בין כסאות גלגלים המשמשים בעיקר להעברה לבין כסאות המשמשים אמצעי ניידות ראשי.

הכסאות המיועדים להעברה של הקשיש ממקום למקום מתופעלים לרוב על ידי המלווה, הבחירה הנכונה תהיה כסא נוח לשימוש בעבור המלווה. כאשר מדובר בכסא אותו הקשיש עתיד לתפעל בעצמו נחפש כסא עם ממשק הפעלה ושליטה התואם את היכולות המוטוריות והמנטליות.

אחסון כסא הגלגלים בבית

אם כסא הגלגלים עתיד לשמש אתכם גם בבית חשוב לציין זאת, לא כל הבתים מתאימים לניידות עם כסאות גלגלים בשל מעברים צרים ומדרגות, ייתכן כי יידרשו גם שינויים במבנה הבית להתאמה לניידות עם כסא הגלגלים. כדאי לדעת, קיימים היום דגמים בעלי מבנה צר במיוחד המיועדים לניידות קלה יותר בתוך דירות קטנות.

אפשרות קיפול של כסא הגלגלים בשעת האחסון בבית חשובה גם כן, אם מדובר בכסא בו אתם עושים שימוש חלקי כדאי לבחור בדגם המאפשר קיפול ואחסון נוח. כך תוכלו לאחסן בקלות את הכסא ולנוע בבית מבלי שהכסא יתפוס מקום ויפריע.

logo בניית אתרים