לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

כיסאות גלגלים קלים: איך מבצעים התאמה מושלמת?

אנו בוחרים כסאות גלגלים קלים בעיקר על מנת ליהנות מאיכות חיים מקסימלית. אלו הם כסאות גלגלים אידאליים בעבור משתמשים אקטיביים המבקשים להמשיך לנהל אורח חיים פעיל על אף המגבלה. המשקל הקל של הכיסא מתאפשר תוך שימוש בשלדת אלומיניום חזקה ויציבה. הכיסאות חזקים ויציבים גם בשימוש בתוך הבית וגם בשימוש מחוץ לבית (עם מלווה או ללא מלווה).

הגורם המניע

אביזרי העזר מתחלקים לשני חלקים : אביזרים הניתנים לשימוש עצמאי ואביזרים המיועדים לשימוש עם עזרה. בבואנו לבחור כסאות גלגלים קלים עלינו לקבוע האם הכיסא עתיד לשמש אמצעי ניידות עצמאי או אמצעי ניידות הדורש עזרה צמודה. זהו השלב בו תתבקשו לציין האם המשתמש עתיד להפעיל את הכיסא בעצמו או בעזרת מלווה צמוד. אם מדובר בהפעלה עצמית תתבקשו לציין האם ההפעלה מתבצעת תוך שימוש בשתי הידיים בכוח מלא או רק ביד אחת. כדאי שתכירו ותבחנו אופציות של כסאות גלגלים ממונעים להקלה על המשתמש ועל המטפלים בו.

היכן יבוצע השימוש העיקרי?

כסאות גלגלים קלים יהיו נוחים יותר להעברה ממקום למקום. הם מתאימים לשימוש בתוך הבית וגם מחוץ לבית. בכל זאת, בבואנו לבחור כיסא גלגלים ישנה חשיבות להתאמה בין מידות הכיסא לבין מידות ומאפייני השטח בו יפעל הכיסא. עליכם להתייחס לנתונים כמו גודל המעלית, מדרגות, מסדרונות, רוחב הפתחים, דרישה לנסיעות רבות, גודל תא המטען של הרכב וכן הלאה.

כמה זמן ישהה המטופל בכיסא בכל יום?

זהו השלב בו תתבקשו להגדיר האם הכיסא מיועד לשמש את המטופל במהלך רוב שעות היום או כאמצעי עזר לניידות בלבד. אם המטופל עתיד לשהות בכיסא ברוב שעות היום ישנה חשיבות לבחירה בכיסא עם ריפוד מתאים (נגד פצעי לחץ). אם המטופל עתיד לעשות שימוש בכיסא גם במהלך רחצה כדאי לציין זאת ולבחור דגמים מתאימים.

איך בוחרים?

לאחר שאספתם את כל הנתונים אתם כבר יודעים מה אתם צריכים, מה אתם מעוניינים לקבל ועל מה לא תסכימו בשום אופן להתפשר. כעת, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל נציגי חברת כל הנוחות שבעולם על מנת לקבל הכוונה לבחירה נכונה של כסאות הגלגלים המתאימים לכם ביותר.
logo בניית אתרים