לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

כיסאות גלגלים קלי משקל – האם זה יציב?

כשמתעורר הצורך בכיסאות גלגלים לטובת ניידות בכל גיל, כל שתוכלו לבקש הוא פתרון איכותי, בטיחותי, נוח ויעיל. מה קורה כאשר הניידות ללא כיסא גלגלים אינה אפשרית בבית ובחוץ? חברת כל הנוחות שבעולם מציעה לכם כבר עכשיו את הפתרון הנכון עם שירות משלוחים מהיר עד הבית. לכל תחום מקצה החברה צוות מקצועי המספק מענה מלא, סבלני ואדיב לכל לקוח. על כן, אם נחוץ לכם כיסא גלגלים, הגעתם למקום הנכון.

על בטיחות ויציבות לא מתפשרים

הכול מסכימים כי כסאות גלגלים קלי משקל וקלי תנועה יהיו נוחים יותר, אך השימוש בהם מומלץ רק כאשר מדובר בדגם המספק רמה גבוהה של בטיחות. כמו כן, כסאות גלגלים וכל אביזר ניידות אחר יש להתאים ליכולות הפיזיות והמנטליות של המשתמשים בהם. בחירה של כסאות גלגלים כדאי לבסס על התייעצות עם איש מקצוע וקבלת המלצה מגורם מטפל.

חברת כל הנוחות שבעולם גאה להציע כסאות גלגלים קלי משקל המאפשרים שימוש יציב, נוח ובטיחותי. על אף המשקל הנמוך, הכיסאות יציבים מאוד ואין סכנת התהפכות בשימוש עצמאי מחוץ לבית ללא מלווה, בשימוש עם מלווה ובשימוש בליווי של מטפל צמוד. חומר הגלם הראשי בכיסאות הוא אלומיניום חזק ועמיד. הגלגלים של הכיסא ניתנים לשליפה על מנת להכניס את הכיסא בקלות לכל תא מטען (כיסא קל משקל אידאלי גם בעבור טיולים בחו"ל).

למה לא דוחים את ההחלטה?

שימוש באמצעי עזר לניידות נדרש מיד כאשר הבנתם שישנה סכנה לנפילות או שישנו קושי בניידות. דחייה של הזמנת כיסא גלגלים והמשך ניידות עצמאית על אף הקושי יחשפו את הקשיש לסיכון משמעותי. פעמים רבות, אנו דוחים שוב ושוב את ההתמודדות עם המגבלות של הגיל השלישי, מקווים לראות התחזקות של הגוף ומוצאים את עצמנו בסופו של דבר מתמודדים עם נפילות ופציעות.

כסאות גלגלים קלי משקל ניתנים להעברה קלה ממקום למקום, הם קלים לשימוש ומאפשרים הסתגלות מהירה. הדגמים החדשים משמשים בהצלחה צעירים ומבוגרים הנאלצים לעשות שימוש קבוע בכיסא גלגלים ולנוע עמו לכל מקום. כסאות גלגלים קלי משקל נחשבים כסאות אקטיביים הניתנים לקיפול, העברה ותנועה קלה. כסאות אלו מותאמים לניהול אורח חיים עצמאי עם עזרה קלה בניידות. 
כסאות גלגלים קלי משקל
logo בניית אתרים