לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

כיסאות רחצה לגיל השלישי

טיפול ביתי בקשיש מבוגר סיעודי חלקי או סיעודי מלא כרוך באתגרים רבים, אין זה פשוט כלל. אם החלטתם לטפל בעצמכם באדם מבוגר עם קושי תפקודי בבית יהיה עליכם להיערך בהתאם ולהכניס שינויים בסביבת המגורים, שינויים המאפשרים ניידות, רחצה, האכלה, הרמה, טיפול רפואי ועוד.

בעבורנו בחברת כל הנוחות שבעולם טיפול בקשישים בעלי צרכים מיוחדים בבית הוא מקצוע לכל דבר, ניסיון עשיר לימד אותנו איך לתת מענה לצרכים המיוחדים של המטופל וגם, איך לתת מענה לצרכים ולציפיות שלכם כבני משפחה המשמשים כעת גם מטפלים. בעזרת המדריך הבא נסייע לכם לטפל נכון בקשיש עם דגש על רחצה בטיחותית בבית עם כסאות רחצה למבוגרים.

רחצה יומיומית היא צורך בסיסי של כל אדם, הרחצה חיונית לשמירה על הבריאות, אדם מבוגר עם בעיות שליטה על הסוגרים זקוק בוודאות לרחצה יומיומית. כעת נשאלת השאלה מה עושים כאשר הקשיש אינו מצליח לעמוד יציב במהלך המקלחת? איך מבצעים את הרחצה כאשר הקשיש נעזר באופן קבוע בכסא גלגלים? האם ניתן יהיה לבצע רחצה יומיומית בבית? איך משיגים כסאות רחצה למבוגרים באופן פרטי?

קשיש סיעודי חלקי או מלא זקוק לטיפול, סיוע והשגחה יומיומיים, הוא זקוק לטיפול ועזרה בכל התחומים ובעיקר בביצוע פעולות התפקוד היומיומיות. הקושי בביצוע פעולות תפקוד יומיומיות ללא עזרה חושף את הקשיש לסכנת פציעות, כאן תוכלו למצוא עצות שימושיות לטיפול נכון בקשישים במצב סיעודי בבית.

הטיפול באדם סיעודי בבית אינו פשוט, עליכם להיערך בהתאם מבחינה פיזית ונפשית, הצוות המקצועי של חברת כל הנוחות שבעולם עומד לרשותכם בסיוע בהרכבת רשימת הציוד הדרוש לטיפול סיעודי ביתי מוצלח, בטיחותי, יעיל, מכובד ונעים ככל האפשר. 

כסאות רחצה לגיל השלישי

שמירה על היגיינה בטיפול סיעודי ביתי

סיוע שוטף בשמירה על היגיינה יהיה חלק בלתי נפרד מתפקידכם כמטפלים, עליכם להקפיד על ניקיון הפה, כפות הידיים והגוף כולו. הקפידו לסייע למטופל בצחצוח השיניים פעמיים ביום לפחות, שטפו את פיו של המטופל בתדירות גבוהה. רחצה שגרתית תבצעו אחת ליומיים לפחות בעזרת תמיכה של כסאות רחצה למבוגרים אותם תציבו במקלחון או בתוך האמבטיה. במהלך הרחצה יש להקפיד לשטוף היטב שאריות של סבון, בסוף הרחצה יש להקפיד ליליבש היטב את הגוף. במקרים של הזעה מוגברת כדאי להגביר את תדירות הרחצה.

logo בניית אתרים