לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

כיסאות רחצה למבוגרים לרחצה בטוחה

זמן הרחצה בעבור מבוגרים בני הגיל השלישי הוא הזמן בו מתרחשות הרבה מאוד תאונות, הרצפה החלקה, החולשה של השרירים, חוסר היציבות, החלקה באמבטיה עלולה לגרום בגילאים מבוגרים לפציעות משמעותיות. בחיי כל אדם מבוגר מגיע הרגע בו עליו לפנות לקבלת עזרה בביצוע פעולות יומיום בסיסיות, עזרה של מטפל או עזרה של אמצעי עזר ותמיכה, זהו השלב בו אנחנו נכנסים לתמונה עם ציוד מקיף.

שימוש באמצעי עזר הופך את הרחצה הרבה יותר בטיחותית ומצמצם משמעותית את הסיכון לפגיעות, בעזרת כסאות רחצה למבוגרים תוכלו לצמצם משמעותית את סכנת ההחלקה ולהפוך את הרחצה היומית הרבה יותר נוחה, מהירה, יעילה ונעימה.

כיצד מתבצעת רחצה עם כסאות רחצה ביתיים?

כסאות רחצה נפוצים כאמצעי טיפול במבוגרים בבתי חולים ומחלקות סיעוד/שיקום, השימוש בהם חיוני, כעת בעזרת חברת כל הנוחות שבעולם ניתן לרכוש כסאות רחצה למבוגרים גם לשימוש ביתי. את הרחצה הביתית תוכלו להמשיך לבצע במקלחון הביתי או בתוך האמבטיה, כל שעליכם לעשות הוא להציב את כסא הרחצה בעמדת הרחצה ולהתחיל ברחצה השגרתית כאשר הקשיש נותר במצב של ישיבה.

רחצה עם כסאות רחצה למבוגרים ניתנת לביצוע באופן עצמאי או בעזרת מטפל, הכיסאות משמשים עזר בכל סוגי הרחצה, הם מתאימים לגברים ונשים כאחד.


מתי מומלץ שימוש בכסאות רחצה?

כל מקרה בו ישנה בעיה של חוסר יציבות במהלך רחצה מחייב שימוש באמצעי עזר, החלקה במהלך רחצה חושפת אתכם לפציעות חמורות. כסאות רחצה שימושיים במקרים של קושי בניידות עקב גיל מבוגר, מצב סיעודי חלקי, החלמה לאחר ניתוח ועוד.

איך מבצעים את הרחצה?

שלב ההכנה לקראת הרחצה כולל הצבה של כסא רחצה בעמדת המקלחון, אם יש בבית מקלחון כדאי להשתמש בו על פני רחצה באמבטיה גבוהה אליה המטופל יתקשה להיכנס. ניתן לנייד את המטופל אל כסא הרחצה בעזרת הליכון או בעזרת כסא גלגלים. כעת כאשר המטופל יושב בנוחות בכסא ניתן להתחיל ברחצה תוך הקפדה על שטיפת כל הסבון, בתום הרחצה הקפידו לנגב את כל שאריות המים בכדי למנוע תחושות לא נעימות בעור. עם סיום הרחצה כדאי יהיה לייבש גם את כסא הרחצה, כסאות רחצה זקוקים לניקוי אחת למספר ימים לשמירה על היגיינה.

logo בניית אתרים