לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

החברה המובילה בעזרים לגיל השלישי

9934*  או  072-2521212

לחץ כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם  

לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו

072-2327222 / 077-8066357 / 072-2521212
03-9013857 / 03-9012835

כסא גלגלים ממונע לאיכות חיים עם מוגבלות

בחירה נכונה של כסא גלגלים דורשת התייחסות לכמה פרמטרים. אם אתם רוכשים לראשונה כסא גלגלים אל תוותרו על התייעצות עם איש מקצוע.
על מנת לבחור נכון עליכם לדעת אלו סוגים של כסאות גלגלים קיימים בשוק? למי מתאים כל כסא גלגלים? לאן אפשר לפנות על מנת לקבל ייעוץ מקצועי ומידע על סיוע ברכישת הכסא? האם ניתן לשכור כסא גלגלים ממונע? אלו אביזרים משלימים נדרשים לטיפול בקשיש עם מוגבלות?

איך מתחילים?

רוב המשפחות מתחילות את התהליך עם חששות, דאגות ולא מעט סימני שאלה. בני המשפחה אינם בטוחים איזה כיסא הכי מתאים, איזה כיסא יהיה הכי שימושי, מה הכי בטיחותי ומה יהיה הכי נוח לקשיש ולאלו המטפלים בו.

הצוות המקצועי של חברת כל הנוחות שבעולם מלווה משפחות רבות בתהליך בחירת כסא גלגלים ממונע. המשפחות מקבלות הסברים על הדגמים השונים והתאמתם לרמת התפקוד הנוכחית והצפויה בעתיד. הם משלימים את הרכישה רק לאחר שקיבלו הסבר מלא על היתרונות והחסרונות בכל דגם.

איזה כסא גלגלים הכי מתאים?

ההתאמה בין רמת התפקוד של המשתמש/ת לבין הכסא חיונית להבטחת שימוש בטיחותי ונוח. כסא גלגלים לא מתאים עלול לגרום לכאבי גב, חסימת עורקים, קושי בניידות, פגיעה בתחושת העצמאות. כסא גלגלים נוח יהיה בראש ובראשונה כסא המספק למשתמש בו את תנוחת הישיבה הנוחה והנעימה ביותר. זהו השלב בו תתבקשו לבחון את גובה המשענת, נוחות המושב, סוג הגלגלים, בד הריפוד ועוד.

בחינת טווח הניידות:

לכל כסא גלגלים ממונע יש טווח ניידות קבוע מראש. עליכם לוודא שהטווח של הכיסא תואם את הצרכים, הציפיות והתנאים בסביבת המגורים שלכם. ישנם דגמים של כסאות גלגלים ממונעים שמתאימים לשימוש מחוץ לבית וישנם דגמים המיועדים לשימוש בתוך מבנים בלבד. כדאי לברר מהו הטווח אותו יוכל הכיסא לעבור לאחר טעינה מלאה וכיצד מתבצעת הטעינה של הסוללה.

אם הדרישה היא כסא גלגלים ממונע לשימוש חיצוני כדאי לוודא שהדגם בו בחרתם מסוגל להתקפל אל תוך תא המטען של הרכב. כמו כן, חשוב להתאים את גודל הכיסא למידות של פתח הבית ושאר החדרים בבית.

 

 

logo בניית אתרים